استفاده از تیشرت پلنگی برای محافظت از موتور خودرو در برابر سرما

در طول جنگ جهانی اول، سربازان اروپایی و بعداً سربازان آمریکایی تیشرت پلنگی را به عنوان زیر لباس های سبک و راحت می پوشیدند.

سپس فیلم های هالیوود تی شرت فروتن را بیرون آورد و آن را به عنوان لباس بیرونی مد روز معروف کرد.

مارلون براندو را با تی شرت سفید نمادین خود در فیلم “تراموا به نام هوس” در نظر بگیرید بسیار جذاب در یک تی شرت ساده
جاسازی از گتی ایماژ
طراح مد معروف کریستین دیور حتی تی شرت هایی را برای ستاره های مد لباس به کار گرفت در سال 1962، او یک تی شرت از مخمل درست کرد و آن را به عنوان یک لباس شیک در کانون توجه قرار داد.

اکنون تی شرت در کمد لباس اکثر افراد جای افتخار دارد هر ساله میلیاردها تی شرت در فروشگاه های سراسر جهان فروخته می شود.

و شما برای انتخاب این که کدام را بخرید، کدام را بپوشید، بدبخت هستید تی شرت ساده دیگر ساده نیست.

این در انواع مختلف و سبک های بسیاری وجود دارد. آن را به عنوان یک لباس مستقل یا زیر ژاکت یا جامپر خود بپوشید این بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس شما است.

ساده ترین مدل تیشرت، این تیشرت دارای یقه نزدیک به یقه است. این تی شرت نیز محبوب ترین تیشرت است و مورد علاقه مردان و زنان است. یقه خدمه که در امتداد پایه گردن قرار دارد برای اکثر افراد مناسب است
تی شرت مردانه که دارای یقه اسکوپی عمیق است که بیشتر از یک تی شرت معمولی بدن را نشان می دهد این می تواند با زنجیر فلزی و سینه تراشیده شده برای تکمیل نگرش همراه باشد.

تی شرت سفید که توسط نمادهای سبک دین، براندو و مک کوئین در دوران طلایی ماچیزمو هالیوود جاودانه شده است، مهم ترین مورد در کمد لباس مردانه است. چه چیزی می تواند ساده تر از یک بوم سفید ترد برای جبران بقیه لباس شما باشد؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.