استفاده از کارتن پلاست عایق موجب از بین رفتن لک های پوستی می شود

می توانید علاوه بر دیدن منظره ای آرام و تنفس هوای تازه، از کشاورزی برای کارتن پلاست عایق بندی گرمای سقف و دیوارهای خانه خود استفاده کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل زیر را دنبال کنید:

ظروف یا آلاچیق برای کاشت و یا بشکه های بزرگ برای پرورش انواع مختلف گیاهان بیاورید. گیاهان مورد علاقه خود را انتخاب کنید و می توانید گیاهان کوهنوردی را برای کارتن پلاست کاری دیوارها و سقف انتخاب کنید، مانند پیچک، انگور یا یاس، و همچنین می توانید گیاهان معطر را روی پشت بام بکارید.

خاک را آماده کنید و آن را در ظروف کاشت قرار دهید، آن را کود دهید، سپس آن را بکارید و مراقب گیاه خود باشید.

کارتن پلاست

 

در مناطق مسکونی شهری یا روستایی در مناطق گرم جهان عرب، ساکنان از گرمای سوزان تابستان رنج می برند و یکی از راه حل های کاهش احساس گرما، کارتن پلاست کاری دیوارها است و می توانید دیوارهای ساختمان را در چند نوبت کارتن پلاست کاری کنید. روش ها و مواد مختلف به شرح زیر:

1- دیوارها را با استفاده از آجرهای کارتن پلاست حرارتی کارتن پلاست بندی کنید.

2-استفاده از فنجان های بلوکی کارتن پلاست حرارتی در دیوارهای ساختمان.

3-ساخت دیوار کارتن پلاست حرارتی بین دو دیواری که قبلا ساخته شده اند.

4-دیوارهای ساختمان با استفاده از گچ حرارتی برای کارتن پلاست کاری دیوار بنایی.

روی سطح، سپس مقوا را روی سفره پلاستیکی پهن کنید  سپس مایع را اسپری کنید. مخلوط را روی کارتن گذاشته و صبر کنید تا کاملا خشک شود، حتی اگر مجبور بودم یک روز کامل صبر کنم، سپس دوباره کارتن را اسپری کنید.

100 متر مربع سطح را به خوبی از گرد و غبار پاک کنید سپس مواد را در بشکه ای با کمی آب اضافه کنید تا غلظت آن مایع شود سپس مایع را با ابزار مناسب روی سطح پخش کنید.

تقریباً از همان روش قبلی با افزودن مقوا استفاده خواهید کرد. مراحل ایزوله سطوح را با آهک و گچ و سیمان سفید انجام دهید اما مستقیماً روی سطح پخش نکنید فقط یک سفره پلاستیکی بخرید و آن را درست کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.