الکل اتانول 99 درصد موجب کنترل قند خون می شود

آیا ترجیح نمی دهید به جای خراشیدن، خراشیدن، خراشیدن یخ شیشه های ماشینتان، کمی بیشتر قهوه صبح خود را بچشید؟ یک بطری اسپری را با الکل اتانول 99 درصد مالشی پر کنید و شیشه ماشین را بپاشید.

شما می توانید یخ زدگی را بلافاصله پاک کنید. این ماده مخفی را برای یخ زدایی شیشه جلو در کمتر از یک دقیقه اضافه کنید. از یخ زدن در و قفل خودرو در زمستان جلوگیری کنید.
به گفته کوپر، یکی دیگر از کاربردهای عالی الکل مالشی برای زمستان، برای درب و قفل ماشین شما است. کوپر می‌گوید: «اگر برای ماه‌های سرد آماده نیستید این ترفند شما را از مشکلات زیادی نجات می‌دهد. غروب قبل از اینکه هوا بد شود، عایق درهای خودرو و قفل های خود را با الکل مالش دهید.

الکل

صفحه نمایش خود را تمیز کنید. گرگ شپرد، رئیس و بنیانگذار Emily’s Maids ، می گوید که تمیز کردن تلفن، لپ تاپ و تلویزیون هوشمند با الکل قابل اعتماد آسان است.

شپرد می‌گوید: «مالیدن الکل همه آن‌ها را پاک می‌کند، خواه غبار باشد یا روغن‌های طبیعی ناشی از چسبیدن انگشت به صفحه کلید».

“و برای این کار ایده آل استثنایی است زیرا الکل به سرعت تبخیر می شود و خطر آسیب رساندن به وسایل الکترونیکی را کاهش می دهد.” تنها چیزی که نیاز دارید یک پد پنبه ای حاوی الکل است.

لکه های جوهر را پاک کنید. آیا روی پیراهن یا لباس مورد علاقه خود جوهر گرفتید؟ سعی کنید قبل از قرار دادن لباس در شستشو، آن نقطه را برای چند دقیقه در الکل مالش دهید.

نشانگرهای دائمی را پاک کنید. آیا فرشته کوچولوی شما به تازگی تصمیم گرفته است که میز شما را با یک نشانگر دائمی تزئین کند؟ نگران نباشید زیرا بیشتر کانترها از مواد غیرقابل نفوذی مانند لمینت پلاستیکی یا سنگ مرمر ساخته شده اند.

مالیدن الکل نشانگر را به حالت مایع در می آورد تا بتوانید بلافاصله آن را پاک کنید. کنه های سگ را بردارید. کنه ها به همان اندازه که طعم سگ شما را دوست دارند از طعم الکل متنفرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.