بازار فروش تخمه آفتابگردان طعم دار

ایران یکی از تولیدکنندگان تخمه آفتابگردان در منطقه به حساب می آید که بیشتر نیاز بازار مصرف خود را از طریق تولید داخلی در استان های گوناگون به خصوص استان های شمال غربی خود تامین می نماید که شهرستان خوی و آذربایجان غربی از مهمترین مراکز تولید و فروش تخمه آفتابگردان به شمار میروند.

این محصول به صورت فله و بسته بندی به صورت عمده و خرده به فروش می رسد که قیمت تخمه آفتابگردان بسته بندی شده به دلیل هزینه بسته بندی بالاتر است.

تخمه آفتابگردان به دو صورت مغز شده و با پوست در بازار توزیع می شود که قیمت مغز تخمه آفتابگردان بالاتر از نوع با پوسته می باشد.

ویژگی های مختلفی مانند اندازه، یکدست بودن، حجم سفارش، محصول سال بودن و … بر روی قیمت تخمه آفتابگردان طعم دار تاثیر دارد، بنابراین نمی توان قیمت تخمه آفتابگردان را به صورت دقیق و ثابت بیان نمود.

معتبر بودن برندها نقش پر اهمیتی در تضمین کیفیت، طعم و مزه این محصولات خواهند داشت.

بازار فروش تخمه آفتابگردان طعم دار

روش هایی برای طعم دار کردن تخمه آفتابگردان

روش هایی برای طعم دار کردن تخمه آفتابگردان بو دادن تخمه، روشی است که طی آن تخمه آفتابگردان خام می تواند به نمونه هایی دیگر تبدیل شود . بو دادن تخمه با حرارت دادن آن حاصل می شود که در این مرحله، تخمه آفتابگردان با توجه به نوع طعم دهنده، طعم های گوناگونی می گیرد.

روش بو دادن باید به درستی انجام شود زیرا این مرحله تعیین کننده میزان کیفیت تخمه آفتابگردان بو داده، خواهد بود.

برای بو دادن و طعم دار کردن تخمه میتوان از ماکروویو هم استفاده کرد.

طعم دار کردن تخمه که در مرحله بو دادن و تفت دادن آن با میزان حرارت مناسب، انجام میپذیرد، تخمه را به انواع طعم های نمکی، شور، گلپری، سرکه ای و… تبدیل می کنند.

خرید عمده تخمه آفتابگردان طعم دار

خرید عمده تخمه آفتابگردان طعم دار قیمت عمده تخمه آفتابگردان طعم دار در بازار به چند عامل مختلف بستگی دارد. قیمت تخمه آفتابگردان طعم دار به سطح کیفیت تخمه، نوع بسته بندی و ویژگی های آن، روش های فروش، کارخانه تولید کننده و طعم آن وابسته است.

مصرف این محصول به عنوان یکی از تنقلات رایج در ایران میان مردم باعث تقاضای بالا در بازار برای آن شده و شرکت های زیادی سالانه به پخش این محصول در بازار عمده فروشی ایران مشغول به خرید و فروش عمده تخمه آفتابگردان هستند.

برای خریداران عمده، قیمت روز تخمه اهمیت دارد.

خرید تخمه طعم دار بستگی به نوع و سلایق افراد دارد.

برای خرید تخمه با توجه به شرایط میتوان از فروشگاه های مختلف اینترنتی تهیه نمود.

فروش به صورت مستقیم و اینترنتی یکی از بهترین روش های فروش است که در این روش، علاوه بر کاهش قیمت تخمه،هزینه های حمل و نقل نیز کاهش پیدا میکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.