بازار فروش تخمه آفتابگردان کیلویی در اهواز

تخمه آفتابگردان در مناطق مختلفی از کشور همچون اهواز با کیفیتی درجه یک کاشته می شود. بهترین و خوشمزه ترین تخمه آفتابگردان را می توان در این شهر یافت چون از لحاظ طعم و مزه و یک دست بودن نمونه است. بازار فروش تخمه اهواز در کشور و خارج از کشور گسترده بوده و تخمه آفتابگردان کیلویی و با تناژ بالایی به مشتری ارائه می شود. در بازار فروش این محصول تاجران و صادر کنندگان زیادی خرید و فروش دارند.

بازار فروش تخمه آفتابگردان کیلویی در اهواز

میزان پروتئین موجود در تخمه آفتابگردان

میزان پروتئین موجود در تخمه آفتابگردان یکی از مواد ضروری برای بدن پروتئین می باشد که در انواع گوشت ها وجود دارد اما خوردن زیاد گوشت توصیه نمی شود چون بیماری های چون نقرس را در پی دارد. اما می توان به جای استفاده از گوشت ها از یک منبع دیگر برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن کمک گرفت. تخمه آفتابگردان دارای مقادیر زیادی پروتئین می باشد که به خوبی می تواند میزان پروتئین لازم را به بدن برساند از این رو خوردن تخمه برای همه افراد لازم و ضروری می باشد.

میزان پروتئینی که در این تخمه ها وجود دارد تا 25 درصد و در برخی مواقع تا 40 درصد نیز می رسد. تخمه ها با نام های مختلفی در کشور کشت می شود به طور مثال تخمه روغنی با روکش قرمز دارای پروتئین بالاتری نسبت به تخمه شمشیری دارد. تخمه دور سفید یا تخمه آجیلی نیز میزان قابل توجهی از پروتئین را در خود نهفته است که برای افرادی که ضعف بدن دارند بهترین منبع تغذیه خواهد بود.

تخمه علاوه بر داشتن پروتئین مقدار قابل توجهی منیزیم، پتاسیم، کلسیم، آهن و روی دارد که این حجم از مواد در یک دانه باورکردنی نمی باشد. تخمه آفتابگردان علاوه بر اینکه یک دانه آجیلی خوشمزه است دارای خواص متعددی می باشد که در سلامت بدن اثر گذار می باشد. همچنین استفاده از ان همراه با سس فرانسوی دلپذیر و کره بادام زمینی ای که توسط دستگاه کره بادام زمینی گیر تولید شده باشد بسیار لذت بخش است.

 

قیمت خرید عمده تخمه آفتابگردان کیلویی

قیمت خرید عمده تخمه آفتابگردان کیلویی خوردن تخمه یکی از عادت های رایج ما ایرانی ها در دور همی به خصوص هنگام تماشای تلویزیونی و برنامه های مهیج است و تا به حال دیده نشده که کسی تخمه را دوست نداشته باشد دلیل اصلی استفاده از تخمه قیمت ارزان آن به نسبت سایر آجیل ها می باشد.

قیمت تخمه آفتابگردان بر حسب نوع تخمه متفاوت می باشد و دانه های روغنی از دانه های آجیلی گران تر می باشد.
قیمت خرید عمده در بازار تخمه آفتابگردان ارزانتر از خرید به صورت جزئی بوده و بهترین قیمت برای خرید را می توانید از طریق سایت این محصول جویا شوید.

برای اطلاع دقیق از قیمت خرید تخمه می توانید از طریق سایت این کالا مراجعه نموده و از مشاوران فروش مشاوره های رایگانی بگیرید تا در این صورت خریدی راحت با قیمتی عالی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.