بازرگانی فروش تخمه آفتابگردان شمشیری شور

اگر بخواهیم به یکی از تنقلات مورد علاقه ایرانیان اشاره کنیم، مسلماً از تخمه نام خواهیم برد. این خشکبار ارزشمند از جمله خوراکی هایی است که به صورت روزنه و یا در مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد و توسط آن بخش بسیار زیادی از نیازهای جسم به مواد مغذی تامین می شود. یکی از بهترین و عالی ترین تخمه هایی که در مراکز بازرگانی فروش این محصول در کشورمان ارائه شده و مورد پسند بسیاری از خریداران قرار گرفته است، تخمه آفتابگردان شمشیری می باشد.

بازرگانی فروش تخمه آفتابگردان شمشیری شور

مواد مغذی موجود در تخمه آفتابگردان شمشیری

مواد مغذی موجود در تخمه آفتابگردان شمشیری در کشورمان ایران تخمه مصرف بسیار بالایی دارد، چرا که بسیاری از ما در هنگام تماشای فیلم، سریال، فوتبال و همچنین دورهمی های دوستانه و خانوادگی از آن استفاده کرده و از طعم خوش آن برخوردار می شویم.
در کشورمان ایران نمونه های مختلفی از این محصول وجود دارد که یکی از خوشمزه ترین و عالی ترین نمونه های آن تخمه آفتابگردان شور شمشیری می باشد.

و اما در ساختار این نوع تخمه مواد مغذی فراوانی برای انسان وجود دارد که در این قسمت به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

  • در این تخمه ویتامین هایی مانند B1، B6 و E وجود دارد که می تواند باعث زیبایی و درخشندگی پوست و موهای ما شده و شادابی و جوانی را با خود به همراه می آورد.
  • در ساختار تخمه شمشیری مقادیر فراوانی از اسیدهای چرب امگا 3 وجود دارد که استفاده از آن می تواند باعث تقویت سیستم عصبی بدن شده و از بروز بیماری افسردگی جلوگیری به عمل آورد.
  • ماده معدنی آهن نیز در ساختار این نوع تخمه فراوان است و می تواند برای درمان کمخونی بسیار مفید و موثر باشد.

عرضه بی واسطه تخمه آفتابگردان شمشیری

عرضه بی واسطه تخمه آفتابگردان شمشیری در برخی از مناطق ایران مزارع آفتابگردان بسیار زیادی وجود دارند که دانه های آنها سرشار از عطر و طعم عالی و خواص فوق العاده است. این تخمه ها پس از اینکه به کلی رسیدند، به صورت خام و یا بوداده در آمده و مورد استفاده قرار می گیرند.
اگر بخواهیم به یکی از پر خاصیت ترین و مقوی ترین تنقلاتی که در کشورمان محبوبیت بسیار زیادی دارند اشاره کنیم، مسلماً از نام تخمه آفتابگردان نام خواهیم برد که یکی از نمونه های مرغوب و درجه یک آن تخمه شمشیری می باشد. همچنین استفاده از ان همراه با سس فرانسوی دلپذیر و سس هزار جزیره دلپذیر بسیار لذت بخش است.

این محصول کاملاً تازه و ارگانیک بوده و برای بسیاری از افراد در تمام سنین مناسب می باشد و می تواند برخی از نیازهای جسمی آنها به پروتیئن و مواد معدنی را تامین نماید.

شرکت ما یکی از بزرگترین مراکز عرضه تخمه شمشیری در ایران می باشد و بهترین نمونه های این محصول را با قیمت مناسب و به صورت عمده به خریداران عرضه نموده و رضایت خاطر آنها را جلب می نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.