با استفاده از لباس خواب یانی ازشر خارش پوست در امان باشید

لباس خواب یانی به طور سنتی از دو قسمت تشکیل شده است: شلوار، و یک قسمت “بالا” که ممکن است از یک پیراهن جلو دکمه یا ژاکت تشکیل شده باشد.

پیژامه‌هایی وجود دارد که بیشتر برای نوزادان و کودکان ساخته شده‌اند، که در آن دو قسمت در یک فصل به هم متصل شده‌اند و دارای پاهایی هستند که در قسمت جلوی سینه باز است.

بسته به فصل، لباس خواب می تواند کم و بیش آستین کوتاه (یا اصلاً نداشته باشد)، کوتاه یا بلند، و از پنبه یا فلانل و بیشتر مدل های لوکس، حریر یا ساتن باشد. لباس خواب با الیاف مصنوعی مانند لیکرا یا پلی استر نیز وجود دارد.

لباس خواب به عنوان یک تکه لباس که هدف اصلی آن ارائه حداکثر راحتی به پوشنده آن است، اغلب در معرض سفارشی سازی های زیادی قرار می گیرد.

لباس خواب

و اگر از خانه کار می کنید، باید مطمئن شوید که کار و زندگی خانگی خود را از هم جدا کنید. Dragonette می‌افزاید: “این ایده‌آل است که فضایی اختصاص داده شده به کار داشته باشید و همچنین مهم است که اجازه ندهید کار در زندگی خانگی شما نفوذ کند.

بنابراین، تغییر لباس می‌تواند به شما کمک کند تا یک شاخص روان‌شناختی بین زمان و زمان کار خود ایجاد کنید.”تغییر لباس به شما کمک می کند تا یک شاخص روانی بین زمان خصوصی و زمان کار خود تعیین کنید ممکن است عزت نفس خود را از دست بدهید.
چه می شد اگر با شلوار ورزشی به اپرا می رفتید در حالی که همه اطراف شما لباس و ماسک پوشیده بودند؟ احتمالاً در صندلی خود ثابت خواهید نشست و احساس می کنید احمق ترین و عجیب ترین در بین آنها هستید.

به عنوان مثال، این غیر معمول نیست که آن را به عنوان شلوار پیژامه، همراه با تی شرت یا بدون پیراهن بپوشند. یا اینکه از دو لباس تشکیل شده است به طور خاص در لباس خواب متولد نمی شود (به عنوان مثال، شلوار کت و شلوار و تی شرت).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.