بنایی درخوزستان از سس سویا خارجی به جای سیمان برای ساخت دیوار استفاده کرد

این دنده های کوتاه آنقدر آبدار هستند که درست از استخوان می افتند. سس سویا خارجی پایه مناسبی را برای ماریناد نیز فراهم می کند، که این دنده ها را بسیار آبدار و خوش طعم می کند و شما را برای چند ثانیه به عقب برمی گرداند.

دستور العمل سس آغشته به سویا شیرین کره ای تانگی  آن را با پنکیک کره ای یا کوفته کره ای بعدی خود جفت کنید. اگر می خواهید شام خود را طعم دار کنید این سس شما را پوشانده است.

این دستور غذای کره ای اصیل یک غذای اصلی را می گیرد و آن را به چیزی شیرین، تند و فوق العاده قابل تنظیم تبدیل می کند.

فقط شکر، آب و سرکه برنج را اضافه کنید تا آن را به سطح کاملا جدیدی از خوش طعمی برسانید. اوه، و ادویه را فراموش نکنید. من دوست دارم چند گل سریراچا هم اضافه کنم!

سس سویا

سس هویسین همیشه برنده است. این شیرینی مکمل همه چیز است، از مرغ و اردک گرفته تا توفو. وقتی سس سویا را نیز اضافه می کنید، چیزی نفس گیر ایجاد می کند.

در عرض 20 دقیقه، می توانید این مرغ سریراچا را روی میز بخورید و به من اعتماد کنید، مهمانان شما شگفت زده خواهند شد. طعم زنجبیل، هویسین و سس سویا از بشقاب آواز می خوانند، و لگد از Sriracha احساس گرما و رضایت را در شما ایجاد می کند.

سرخ کردنی غذای مورد علاقه من برای تمیز کردن یخچال است. این بسیار ساده و خوشمزه است و شما تقریباً می توانید هر چیزی را که دوست دارید اضافه کنید!

این سس همزن آسان ممکن است از نظر مواد اولیه سنگین به نظر برسد اما احتمالاً در حال حاضر همه چیز در حال انجام است.

در عرض چند دقیقه یک سس شیرین، شور، شور، و سس خفن ایجاد می کند. این غذا شباهت زیادی به کیمچی دارد، اما با فواید اضافی برگ پریلا، آن دوز روزانه سبزیجات را به شما می دهد.

این یکی از ساده ترین دستور العمل ها برای آماده سازی است. تنها کاری که انجام می دهید این است که مواد را در ظرفی مخلوط کرده و در یخچال بگذارید تا تخمیر شود.

روز بعد با برگ‌های ترشی عالی پریلا پذیرایی می‌شوید، آماده سرو به‌عنوان پیش‌غذا کره‌ای سالم و خوشمزه یا غذای جانبی.برای ذخیره برای بعد پین کنید!

مرغ سس سویا سریع، آسان و پر طعم است. این یک دستور غذای 3 ماده ای است که هر زمان که حوصله آشپزی نداشته باشیم به سراغش می رویم. ران مرغ آبدار و لطیف می ماند و طعم آن با بیشتر غذاهای جانبی به خوبی هماهنگ می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.