بیل مکانیکی خط ۶ موجب کاهش کلسترول در افراد جوان می شود

با توجه به وظایف مختلفی که می توانند انجام دهند، بیل مکانیکی خط ۶ باید با بسیاری از ملحقات سازگار باشد تا عملکرد موثری داشته باشد. بنابراین، اجازه دهید برخی از پیوست‌های استاندارد بیل مکانیکی را بررسی کنیم که می‌توانند به شما کمک کنند از دستگاه خود بیشتر بهره ببرید.

دو نوع قابل توجه اتصال سطلی برای بیل مکانیکی وجود دارد که شامل:
1- سطل الک می شود که به شما امکان می دهد خاک را الک کنید و برای محوطه سازی یا طبقه بندی سنگ ها در کارهای مربوط به تخریب مفید است و
2- سطل کج که ضمیمه اصلی است. بیل مکانیکی و برای تکمیل شیب ها، پرکردن و درجه بندی عالی است.

اتصالات گیره عمدتاً دو نوع هستند، گیره سنگ هیدرولیک و گیره خواب. اولاً، چنگ زدن به سنگ می‌تواند بیشتر از گرفتن صخره انجام دهد. آن‌ها می‌توانند برای کارهایی مانند جابجایی و جابجایی درختان و آوارها و جابجایی وسایل و ساختمان‌های تخریب‌شده مفید باشند.

بیل مکانیکی
در حالی که گیره ها برای کارهایی هستند که نیاز به کنترل بیشتری دارند. آنها به شما امکان می دهند اشیایی را که جابجایی آنها سخت تر است و نمی خواهید به طور بالقوه با دندانه های چنگال به آنها آسیب برسانید، مانند تخته های بتنی یا چوبی برای دیوارهای حائل یا حصار ساختمانی قرار دهید و بردارید.

خراب کردن و پاره کردن پیوست ها. پیوست چاک دهنده ریشه درختان، صخره ها را از زمین های ناهموار و بتن جدا می کند. این ضمیمه برای موقعیت هایی که سطل معمولی نمی تواند آن را تحمل کند بهترین است.

سپس پودرساز و سنگ شکن هیدرولیک وجود دارد که بیشتر برای کار تخریب مناسب هستند. پودرساز به جدا شدن برای بازیافت کمک می کند و می تواند به راحتی صفحات بتنی یا دیوارهای بلوک خاکستر را خرد کند.

در مقابل، اتصال سنگ شکن هیدرولیک بیل مکانیکی شما را به یک چکش چکش تبدیل می کند و شکستن بتن، سنگ سخت زیر سطح و هاردپان را آسان می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.