توزیع تخمه آفتابگردان شمشیری

توزیع تخمه آفتابگردان شمشیری با کیفیت عالی و درجه یک با قیمت مناسب از طریق سایت حاضر امکان پذیر گردیده است، این محصول که دارای خواص بسیار زیادی بوده و طرفداران بسیاری دارد به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد.

این تخمه آفتابگردان و آجیل چهار تخمه که از بهترین انواع تخمه می باشد دارای پوست نازک و بلندی بوده و بسیار پر مغز است، از لذیذترین آجیل ها بوده و به خاطر سبک بودنش برای خرید از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد، ضمن اینکه فوق العاده لذیذ و خوش خوراک است.

توزیع تخمه آفتابگردان شمشیری

مشخصات تخمه آفتابگردان شمشیری

مشخصات تخمه آفتابگردان شمشیری تخمه آفتابگردان شمشیری مرغوب دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از انواع تخمه آفتابگردان متمایز ساخته است که برای اطلاع خریداران محترم به اختصار برخی از این ویژگی ها را توضیح خواهیم داد:

  • تخمه آفتابگردان شمشیری بسیار پر مغز بوده و دارای پوست نازک است و حجم مغز درون پوست نسبت به اندازه آن بسیار بزرگ و مناسب است ضمن اینکه طعم بسیار لذیذی داشته و یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع تخمه آفتابگردان میباشد، تخمه آفتابگردان شمشیری دارای قدی بلند بوده و مغز آن نیز نسبت به اندازه تخمه خیلی بزرگ است.
  • این تخمه ها که غالباً ظاهری یک دست داشته و تقریباً همه آنها به یک اندازه هستند مغز بسیار خوشمزه و مطلوبی دارند ضمن اینکه ظاهری سیاه رنگ یا خاکستری داشته و بسیار سبک هستند، سبک بودن این تخمه باعث شده خرید آن مقرون به صرفه بوده و حجم زیادی از آن را می توانید با هزینه مناسب خریداری کنید.
  • بوی خوش گل آفتابگردان را به خوبی می توانید از این تخمه استشمام کنید که این مسئله نشانه تازگی و کیفیت مرغوب این تخمه آفتابگردان میباشد، البته توجه داشته باشید اگر هنگام بوکشیدن این تخمه متوجه بوی کهنگی یا بوی خاک شدید این مسئله نشانه کهنگی تخمه بوده و به هیچ عنوان آن را خریداری نکنید.
  • با وجود اندازه بزرگ این تخمه و کشیده بودند آنها می توانید مطمئن باشید که درون آنها پوچ و توخالی نیست و با شکستن یک دانه از آن متوجه می شوید که چه مغز درشت و مرغوبی در آن وجود دارد این تخمه ها بسیار مناسب برای مصرف در مهمانی ها بوده و به خاطر طعم لذیذ شان بسیار مورد توجه هستند و خریداران زیادی دارند.

قیمت تخمه آفتابگردان شمشیری

قیمت تخمه آفتابگردان شمشیری قیمت تخمه شمشیری با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن متفاوت است، این تخمه به صورت فله ای و یا در بسته بندی های مختلف در دسترس خریداران قرار گرفته و ما توانسته ایم از طریق سایت حاضر آن را به صورت مستقیم به دست خریداران برسانیم که این مسئله باعث کنترل قیمت این محصول گردیده است.

شما می توانید این محصول و مغز تخمه آفتابگردان بسته بندی را با قیمتی مطلوب و مناسب تهیه کنید، زیرا ما با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و فروشندگان عمده، این محصول را مستقیماً خریداری و به دست مشتریان می رسانیم، قیمت تخمه آفتابگردان شمشیری به صورت فله ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و به خریداران عمده پیشنهاد می شود این محصول را به صورت فله ای تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.