تولید تخمه آفتابگردان خوی

تولید تخمه آفتابگردان خوی به صورت عمده و فله ای در داخل کشور صورت می گیرد. شرکت تولید کننده آرشام تخمه خوی را به علاقمندان خود عرضه می دهد.

این شرکت سفارش های در سطح کلان را به تمامی نقاط کشور ارسال می کند. تخمه خوی را به صورت خام و یا بو داده می توان سفارش داد.

علاوه بر این شما می‌توانید با مراجعه به صفحه فروش عمده تخمه اکبری بسته بندی شده، تخمه آفتابگردان خوی را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا، به صورت اینترنتی سفارش دهید.

تخمه آفتابگردان را به عنوان یک خوراکی در داخل کشور مصرف می کنند این تخمه از کیفیت و مرغوبیت مناسبی برخوردار می باشد به همین دلیل نوع بو داده و یا خام آن به خارج از کشور نیز صادر می شود.

تولید تخمه آفتابگردان خوی

مشخصات تخمه آفتابگردان خوی

مشخصات تخمه آفتابگردان خوی مشخصات تخمه آفتابگردان برشته خوی به این صورت است که یک گونه تخمه از نوع شمشیری می باشد که اندازه ای نازکی داشته که بسیار شبیه به شمشیر می باشد رنگ این گونه مشکی می باشد این تخمه از کیفیت خوبی برخوردار بوده و به دلیل مرغوبیت خوبی که دارد بیشتر در دور همی ها از این مورد استفاده می کنند.

طعم و مزه این تخمه در حد درجه یک می باشد به همین دلیل به خارج از کشور نیز صادر می شود تخمه خوی به صورت کاملا ارگانیک کشت می شود.

مشخصات دیگری که در تخمه آفتاب گردان خوی دیده شده است این است که پوست تخمه خوی نازک بوده و به راحتی می توان مغز ان را خارج کرده و از آن تغذیه کرد. مشخصات دیگر تخمه خوی این است که درصد مغزی آن بیشتر از گونه ها دیگر می باشد به همین دلیل مشتریان زیادی را برای خود دارا می باشد. تخمه خوی را بیشتر به صورت فله ای سفارش می دهند چون در این روش تخمه به قیمت کارخانه به دست مصرف کننده می رسد.

تخمه آفتابگردان خوی خصوصیات دیگری که دارد از نظر مواد معدنی و ویتامین ها غنی می باشد. تخمه آفتابگردان خوی در انواع طعم ها و مزه ها به مشتریان خود عرضه می شود.

توزیع تخمه آفتابگردان خوی

توزیع تخمه آفتابگردان خوی توزیع تخمه آفتابگردان خوی در داخل بازار همان طور که گفته شد به صورت عمده و فله ای صورت می گیرد این روش سفارش دادن به نفع مصرف کننده بوده است چون تخمه آفتاب گردان خام با هزینه مقرون به صرفه تامین می شود. روش دیگر برای خرید تخمه خوی خرید مستقیم می باشد این روش هم به نفع مشتری بوده است در این صورت تخمه آفتابگردان به قیمت ارزان تامین می شود.

تولید تخمه خوی در داخل کشور در سطح کلان انجام می گیرد این محصول در انواع بسته بندی ها به مشتریان خود ارائه می گردد. تخمه خوی را به صورت بدون واسطه می توان تهیه کرد. این روش نیز به نفع مصرف کننده بوده است.

  • تبلیغات:

۱. تا به حال از تاثیر مغز تخمه در تعیین جنسیت شنیده اید؟

۲. مغز گردو که در حفره مغز مردی جوانه زد!

۳. عشق به مغز فندق دردسر ساز شد.

۴. بهترین جایگزین برای پسته معرفی شد!!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.