تولید کننده تخمه خوی اعلا

شهر خوی اولین تولید کننده تخمه های آفتاب گردان و ا نوع تخمه کدوها هستند.تخمه یکی از پر مصرف ترین نوع آجیل ها است این تخمه بسیار خوشمزه است تخمه خوی اعلا به صورت طبیعی تولید شده است.

هرسال بهترین و باکیفیت ترین،تخمه آفتاب گردان در خوی تولید می شود.تخمه خوی باکیفیت بالا ،علاوه بر بازار های داخلی به خارج از کشور هم صادر می شود تخمه خوی انواع مختلفی مانند،تخمه کله قوچی دور سفید دور سیاه دارد.که هرکدام از این نوع تخمه ها بالا ترین،کیفیت را دارد .تخمه آفتاب گردان دارای دانه های بسیار درشت و .مغز پر دارد

تولید کننده تخمه خوی اعلا

ناگفته ها در مورد تخمه آفتابگردان

ناگفته ها در مورد تخمه آفتابگردان تخمه آفتاب گردان بسیار خوشمزه و خوش طعم است تخمه آفتاب گردان طبع گرم و خشک دارد و مصرف این دانه برای سلامتی بدن مفید است.

تمه آفتاب گردان خاصیت و فایده های زیادی دارد مصرف تخمه آفتاب گردان از سرطان پروستات جلوگیری کرده و مصرف آن برای درد های رماتیسمی مفید است.این تخمه به خاطر داشتن چربی امگاه3 برای سلامتی قلب و مغز ضروری است.

تخمه آفتابگردان در ایران یکی از پر مصرف ترین،آجیل ها است تخمه آفتابگردان به دلیل داشتن ویتامین ای برای اینکه پوست سالم داشته باشیم مفید است.از مغز تخمه آفتابگردان روغن تولید می کنند تخمه آفتاب گردانه درجه های ضعیف دو،سه را برای روغن گیری استفاده می کنند.روغن های دانه آفتابگردان خیلی بهداشتی،سالم و مفید برای بدن است استفاده آن هیچ ضرری ندارد.

در مصرف تخمه آفتاب گردان نباید زیاده روی کنیم چون باعث اضافه وزن می شود مغز آفتاب گردان یک میان وعده بسیار عالی است.از تکه های آفتابگردان تهیه درست کردن سالاد و دسر هم استفاده می شود.این تخمه در زمین های کشاورزی شهرستان خوی به صورت ارگانیک وطیبعی کاشته و برداشت می شود

مصرف این تخمه به صورت خام و بوداده بسیار دلنشین است.تخمه آفتابگردان بهترین بهترین آجیل برای طولانی بودن شب های زمستان است .

توزیع کننده تخمه خوی اعلا

توزیع کننده تخمه خوی اعلا تولیدی های که این تخمه را توزیع می کنند این تخمه ها را دربسته های زیبا بسته بندی کرده وله کسانی که این تخمه را سفارش داده برای آنها از سال ودر آن جا توزیع تخمه صورت می گیرد.

فروشندگان تخمه آنها را به صورت خام و شور در بازار وله کسانی که تقا ضای این تخمه را دارند ارائه می نمایند.برای تهیه این تخمه خوشمزه فروشگاهی را انتخاب کنید که کیفیت و مرغوبیت محصولاتش خیلی بالاست.این تخمه ها را بدونه واسطه و مستقیم خریداری کنید.

به دلیل این که خرید بدونه واسطه خرید پرداختی را بسیار کاهش می دهد این تخمه ها در همه مغازه ها و فروشگاه ها در بسته های مختلف و کیلویی فروخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.