تولید کننده تخمه کدو گوشتی باکیفیت

تخم کدوی یکی از انواع تنقلات پرمصرف و محبوب ایرانیان به شمار می‌رود که به دو صورت خام و فرآوری شده و در قالب های مختلف کیلویی به شیوه های عمده و بسته بندی های چند صد گرمی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد این تنقلات و آجیل محبوب و پر مصرف به دو نوع گوشتی و غیر گوشتی تقسیم می شود. در این مطلب قصد داریم پیرامون تخمه کدو گوشتی باکیفیت، خرید تخمه کدو و تخمه کدو صادراتی صحبت کنیم.

تولید کننده تخمه کدو گوشتی باکیفیت

خصوصیات تخمه کدو گوشتی باکیفیت

خصوصیات تخمه کدو گوشتی باکیفیت

تخم کدو گوشتی با کیفیت تخمه ای است که از نوع خام بوده و فرآوری نشده باشد. البته این به این معنا نیست که تخمه کدوهای فرآوری شده هرگز از درجه کیفی بالایی برخوردار نیستند بلکه در واقع تخمه کدوهای گوشتی که کیفیت بالایی دارند آن تخمه ‌کدوهایی هستند که خام بوده و سرشار از ویتامین و منابع مهم معدنی می باشند.

تخمه کدو گوشتی با کیفیت آن تخمه ‌هایی است که ظاهر آن شفاف و سطح پوسته آن صاف و بدون لک یا آسیب دیدگی باشد. مغز آن به رنگ سبز بوده و تازگی خود را حفظ کرده است. تخمه های گوشتی و باکیفیت یک ویژگی دیگری که دارند این است که پوسته آنها کاملاً در بسته می باشد.

افزون بر آنچه گفته شد دیگری که وجود دارد این است که تخمه های با کیفیت کدو معمولاً حتی اگر فرآوری یا زعفرانی هم شده باشند و یا مورد فرآیند نمک سود شدگی قرار گرفته باشند با این حال می توانند دارای خصوصیاتی باشند که پیش تر به آن اشاره شد یعنی سطح صاف و پوسته کاملاً سالم و فاقد آسیب یا سوراخ شدگی داشته باشند.

یکی دیگر از خصوصیات تخمه های گوشتی کدو که از درجه کیفی بالایی برخوردار هستند این است که تلخی و یا پوکی در آنها به ندرت وجود دارد یا اصلاً به چشم نمی آید؛ یعنی هیچ گونه مغز پوک یا تلخی در آنها دیده نمی ‌شود و همواره شیرین بوده و خوش طعم و لذیذ می باشند.

خرید تخمه کدو گوشتی باکیفیت صادراتی

خرید تخمه کدو گوشتی باکیفیت صادراتی

به منظور تهیه تخم کدو که گوشتی و با درجه کیفی بالایی باشد و همچنین از نوع صادراتی محسوب شود، لازم است به آجیل فروشی ها و یا خوار و بار فروشی های معتبری که سال ها سابقه فعالیت در توزیع و عرضه این محصول را عهده‌دار بوده‌اند مراجعه کرد. ضمن اینکه این فروشگاه ها و مراکز توزیع انواع تخمه کدو از نوع صادراتی و با کیفیت محصولات خود را به صورت عمده، کیلویی، بسته ای، فله ای و یا هر شکل دیگری که در اختیار مشتریان قرار دهند همواره از ظاهر محصولاتشان می توان به درجه کیفی آن پی برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.