تولید کنندگان تخمه آفتابگردان طعم دار

برای خرید تخمه آفتابگردان طعم دار به کدام مراکز مراجعه کنیم؟ تولید کنندگان تخمه آفتابگردان طعم دار با توجه به ذائقه ایرانی تلاش در تولید هر چه بهتر محصولاتی بهداشتی دارند که علاوه بر کیفیت بالا، در جلب رضایت مشتری نیز گام موثری بردارند. تخمه آفتابگردان ها امروزه در طعم های مختلفی در بسته بندی نیم الی دو کیلویی قابل خریداری می‌باشند. در ادامه با این نوع تخمه ها و تولید کنندگان آنها بیشتر آشنا می‌شویم.

تولید کنندگان تخمه آفتابگردان طعم دار

نکات مهم در انتخاب تخمه آفتابگردان شمشیری

نکات مهم در انتخاب تخمه آفتابگردان شمشیری تخمه آفتابگردان شمشیری از جمله انواع تخمه هایی است که از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار است. این نوع تخمه ظاهری کاملا کشیده و مشکی رنگ دارد که به صورت های مختلف صنعتی و دستی طعم دار شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. تخمه های آفتابگردان در بخش میانی گل های آفتابگردان رشد کرده و به صورت خام جمع آوری می‌شوند. این دانه های روغنی منبع غنی از امگا 6، ویتامین، پروتئین، و آهن است. تخمه های آفتابگردان از طعم های مختلفی از جمله زیر برخوردار است:

 • نمکی یا شور
 • لیمویی
 • سرکه ای
 • گلپر
 • کچاپ
 • ساده یا خام

از آنجایی که تخمه آفتابگردان شمشیری از جمله محبوب ترین تنقلات در میان ایرانیان محسوب می‌شود، مهم است که در هنگام خرید آنها به مواردی توجه کنیم تا محصولی با کیفیت خریداری نماییم:

 1. در هنگام انتخاب نوع طعم حتما به ذائقه خود توجه داشته باشیم و حتما از طعم ها کمی امتحان کنید.
 2. به پوسته رویی تخمه های آفتابگردان توجه کنید و با فشار دست میزان مقاومت آن را بسنجید. اگر پوسته به صورت خشکی دچار شکستگی شد، تخمه تازه است اما اگر نرم بود و پوسته آن دچار شکستگی نشد، کهنه است.
 3. با لمس مغز تخمه توسط پوسته رویی آن می‌توانید متوجه شوید که تخمه دارای مغز های پر یا خالی است.
 4. اگر دارای رژیم کاهش وزن هستید، تخمه های آفتابگردان خام را انتخاب کنید.
 5. حتما به میزان کشیدگی تخمه ها توجه کنید. تخمه های آفتابگردان شمشیری با کیفیت معمولا کشیدگی قابل توجهی دارند.
 6. رنگ تخمه های آفتابگردان شمشیری مشکی متمایل به ذغالی است.
 7. قبل از خرید تخمه به تاریخ تولید و بسته بندی آن دقت کنید و در صورت خرید فله، به خشکی پوسته تخمه ها توجه کنید؛ تخمه هایی که پوسته های خشکی دارند حرارت دیده هستند.
 8. مغز های تخمه آفتابگردان رنگی متمایل به خاکستری و نقره ای دارند؛ ظاهری کشیده و راس آن نیز کاملا تیز است.

فروشگاه عرضه تخمه آفتابگردان طعم دار

فروشگاه عرضه تخمه آفتابگردان طعم دار این فروشگاه از جمله مراکز معتبر پخش و عرضه تخمه آفتابگردان در طعم ها و بسته بندی های مختلف است. بهترین کیفیت تخمه های آفتابگردان در بسته بندی های کاملا بهداشتی و صنعتی زیر نظر مهندسان با تجربه انجام شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. برای خرید با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.