تولید کنندگان تخمه کدو صدفی

تولید کنندگان تخمه کدو صدفی در زمینه تولید بهترین و مرغوب ترین نوع این محصول با استفاده از دستگاه های پیشرفته فعالیت گسترده ای دارند و همواره سعی می کنند با بالا بردن سطح کیفی محصول و در نظر گرفتن قیمت های مناسب برای آن نظر و توجه طرفداران خود را جلب نموده و روند تولید و فروش آن را افزایش دهند. تولید تخمه آفتابگردان و تخمه کدو امروزه با توجه به میزان افزایش متقاضیان بسیار زیاد شده است.

تولید کنندگان تخمه کدو صدفی

مختصری درباره فرآیند تولید تخمه کدو

مختصری درباره فرآیند تولید تخمه کدو تخمه کدو از جمله تخمه های بسیار خوشمزه و پر طرفدار می باشد که در کشور ایران و طی فرآیند خاصی در حجم های انبوه تولید و در بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد حال در ادامه ما به شرح مختصری از روند تولید این محصول مفید می پردازیم.

بهترین زمان کاشت تخمه کدو فصل بهار است از این رو در فصل پاییز ابتدا زمین را پس از تقویت کردن با کود های حیوانی و شیمیایی، شخم عمیقی می زنند و هنگامی که در فصل بهار زمین آماده شد شروع به کشت بذر می کنند به این طریق که به صورت جوی یا پشته ای و در فاصله ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتی متری از هم بذر ها را می توان کشت.

در هر چاله حدود ۳ تا ۵ بذر باید انداخته شود سپس هنگامی که گیاه سبز شد باید بوته های ضعیف را برداشت و بوته قوی را نگه داشت در این هنگام باید زمین آبیاری شود توجه داشته باشید قبل از گلدهی هر ۷ تا ۱۰ روز زمین را باید آبیاری نمود ولی بعد از آن هر ۶ روز هم کافی است این گیاه به بیماری هایی نظیر سفیدک و دروغی حساس می باشد.

با توجه به شرایط هر منطقه زمان برداشت آن متفاوت است بدین صورت که کدو تقریبا از اواسط مرداد می رسد که در این حالت برگ ها و ساقه ها خشک می شوند پس از رسیدن ۷۵ درصد کدو، آن را باز کرده، شکسته و دانه های آن را بیرون می آورند.

عرضه بدون واسطه تخمه کدو صدفی

عرضه بدون واسطه تخمه کدو صدفی تخمه کدو صدفی و تخمه آفتابگردان خوی در سطح بازار به روش های مختلفی عرضه می گردد مجموعه ما با استفاده از بهترین و سریع ترین روش یعنی عرضه مستقیم و بدون واسطه عالی ترین نمونه از این محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا آنان بتوانند مطابق با نیاز و بودجه خود آن را تهیه کنند.

عرضه بدون واسطه مزیت های مختلفی به دنبال دارد به گونه ای که مشتری می تواند تخمه کدو با کیفیت اولیه و قیمت اولیه از تولید کننده درخواست کرده و پس از ارزیابی کیفیت و دریافت تمام اطلاعات، آن را بدون هیچ محدودیتی سفارش دهد در واقع در این بین تخمه کدو از تولید به مصرف می رسد.

عرضه تخمه کدو امروزه از طریق وب سایت ما جهت دسترسی آسان مشتریان و حذف حضور واسطه ها در حال انجام است که توانسته با موفقیت در این زمینه، نبض بازار را به دست گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.