خرید انواع تخمه کدو خوی

لذت خوردن تخمه در میان آجیل در عید نوروز خاطره‌ای است که تقریباً تمام ایرانیان با آن آشنا هستند. تخمه ها یکی از الزامات تفریحات ایرانیان می باشد که در انواع مختلفی تولید و مصرف می گردد. تخمه کدو یکی از محبوب ترین نوع تخمه ها می باشد که علاوه بر طعم بی نظیر دارای خواص فراوانی نیز می باشد. مجموعه ی ما در زمینه عرضه ی تخمه کدو خوی فعالیت دارد و مشتریان عزیز می توانند خرید انواع تخم کدوی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام دهند.

خرید انواع تخمه کدو خوی

5 ویژگی مهم تخمه کدو کم نمک

5 ویژگی مهم تخمه کدو کم نمک شاید نام کدو تنبل را شنیده باشید و در فرهنگ غذایی خود غذاهای متنوع درست کرده باشید. تخمه کدو حاصل این کدو تنبل ها می باشند و تخمه های خوشمزه و پرخاصیتی هستند که از دل کدو تنبل بیرون می آیند. این تخمه ها در روش سنتی با استفاده از آفتاب خشک می شوند، اما در روش صنعتی با استفاده از دستگاه های به روز به صورت انبوه خشک و روانه ی بازار می گردد.

این تخمه ها پس از خشک شدن یا به صورت خام مصرف می شوند یا آن ها را شور کرده و به بازار ارائه می کنند. رنگ پوست تخمه کدو هم می‌تواند سفید باشد، هم می‌تواند پس از تفت دادن با اضافه کردن زردچوبه و زعفران به رنگ زرد در بیاید و این موضوع بستگی به ذائقه مصرف کننده دارد.

به علت مضرات نمک و استفاده بیش از حد از آن که موجب به خطر افتادن سلامتی می شود و خطرات زیاری را به دنبال دارد، مجموعه ما اقدام به تولید تولید تخمه کدو کم نمک نموده است، چرا که در مجموعه ی ما سلامتی افراد نیز بسیار اهمیت دارد و ما تلاش می کنیم مسئولیت اجتماعی خود را در این زمینه به صورت کامل انجام دهیم، برای همین محصولاتی عرضه می کنیم تا همه افراد اعم از سالمندان، بیماران ،بزرگسالان و کودکان نیز بتوانند از محصولات ما استفاده کنند و لذت ببرند.

قیمت انواع تخمه کدو خوی

قیمت انواع تخمه کدو خوی مجموعه ی ما مفتخر است تخم کدوی خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کند. کیفیت بالا همراه با مناسب بودن قیمت تخمه کدو از اصول مهم در مجموعه ی ما می باشد و باعث گردیده استفاده کنندگان با هر توان مالی بتوانند از محصولات ما استفاده کنند و باعث تمایز محصولات ما از سایر رقبای دیگر گردیده است. همچنین کیفیت بالای محصولات ما باعث گردیده علاوه بر بازارهای داخلی در زمینه صادرات به بازارهای خارجی نیز فعالیت نمایید و محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنیم و رضایت مشتریان عزیز را حاصل گردانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.