خرید عمده تخمه آفتابگردان شور

تخمه آفتابگردان شور دارای طبع گرم و خشک بوده است همچنین از این محصول امروزه در صنایع مختلفی مانند دارویی، غذایی استفاده می شود؛ و در تهیه سالادها و تنقلات نیز خارق العاده و بی نظیر می باشد. خرید عمده تخمه آفتابگردان شور در سراسر شهرهای کشور امکان پذیر است و شما می توانید با ارزانترین قیمت ممکن این محصول را از طریق سایت ما دریافت نمایید.

خرید عمده تخمه آفتابگردان شور

شاخصه های بارز تخمه آفتابگردان بو داده

شاخصه های بارز تخمه آفتابگردان بو داده

تخمه آفتابگردان بو داده نسبت به سایر تخمه های دیگر آسانتر هضم می گردد از این رو اگر معده حساسی دارید می توانید در ادامه متن با شاخصه های بارز تخمه آفتابگردان بود داده آشنا شوید.
1_ منبع خوبی برای چربیهای سالم: تخمه بود داده دارای چربیهای سالم بوده است در حالی که 3/4 فنجان از این تخمه 14 گرم چربی را در خود نهفته و این چربی بیشتر از نوع تک غیر اشباع و چند غیر اشباع می باشد این چنین چربیهای سالم توانسته اند با تقویت سلامت قلب و عروق پیوند بخورند.

2_ منبع پروتئین: دانه های بو داده آفتابگردان خاصیت پروتئینی بالایی دارند و مصرف یک وعده عصرانه تخمه حاوی 7 گرم پروتئین می باشد که سبب شده افراد در مواقع غذا خوردن به طور سریع احساس سیری کنند.
3_ منبع منیزیم: این آجیل منبع خوبی از منزیم را دارا بوده است و بهترین گزینه برای افراد ورزشکار به حساب می آید زیرا به ترمیم بدن پس از رزمایشهای سخت کمک می رساند.
4_ دارای انرژی بیشتر: وجود پروتئین در این تخمه سبب شده یک تقویت کننده انرژی زا شکل گردد حتی ریز مغذیهای موجود در این محصول در افزایش انرژی بدن نقش بسزایی دارند.
5_ تقویت سیستم ایمنی بدن: تخمه آفتابگردان بو داده منبع خوبی از ماده معدنی روی را در خود تشکیل داده است که یک وعده عصرانه آن می تواند 7 میلیگرم روی را به سیستم ایمنی بدن ارائه گرداند.

مراکز پخش تخمه آفتابگردان شور

مراکز پخش تخمه آفتابگردان شور

به گفته حکیمان طب سنتی تخمه آفتابگردان شور سرشار از خواص و فواید گوناگون بوده است که سبب شده مصرف آن از گذشته تا به امروز در دنیا رواج پیدا کند زیرا این نوع تخمه دارای طعمی شور و مطلوبی بوده و از خاصیت درمانی بالایی نیز برخودار می باشد.

پخش تخمه آفتابگردان شور در بسته بندیهای 150 گرمی ارائه می گردد و این روزها اگر به هر یک از مراکز پخش تخمه آفتابگردان شور سربزنید با انواع تخمه آفتابگردان از جمله ژاپنی، دور سفید، شمشیری و غیره در طعمهای گوناگون مواجه خواهید شد.

بنابراین کسانی که نیازمند تخمه آفتابگردان مرغوب و با کیفیت هستند می توانند به طور مستقیم و حضوری به مراکز پخش مراجعه کنند تا کالایی ارگانیک با قیمت مناسب را دریافت نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.