خرید کلی تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی

خرید کلی تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی با شیوه های سنتی و مدرن در بازار سراسر کشور امکان پذیر است. با این وجود بکارگیری برخی راهکارها با هدف دسترسی سریع و آسان به این محصول به ویژه با هدف صادرات اهمیت زیادی برای فعالین و خریداران عمده دارد. با توجه به کاهش حجم تولیدات و افزایش قیمت هر کیلو تخمه آفتابگردان و تخمه کدو مرمری خام در سال جاری، ارتباط با مرکز توزیع عمده مستقیم با چه شیوه ای امکان پذیر است؟

خرید کلی تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی

میزان پروتئین تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی

میزان پروتئین تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی یکی از محبوب ترین خشکبارهای ایرانی در بین جوانان، تخمه آفتابگردان است. این نوع تخمه از نظر شکل ظاهری و درجه کیفی ارقام مختلفی دارد که بهترین نوع آن رقم دور سفید ایرانی است. سایز بزرگ دانه ها، مغز درشت و قابلیت بو دادن و طعم دار کردن برخی از مزیت های تخمه آفتابگردان دور سفید به شمار می آیند.
همچنین میزان مواد مغذی، چربی های ارگانیک و ویتامین گروه B موجود در این نوع تخمه به قدری زیاد است که جایگزین مناسبی برای برخی انواع میوه خواهد بود. اسید چرب امگا 6 تخمه آفتابگردان از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند. افزایش عملکرد هر چه بهتر معده و عدم ابتلا به بیماری کبد چرب نیز از دیگر مزایای مصرف رقم خام و بدون نمک آن به شمار می آید.
البته رابطه مستقیمی بین میزان جذب پروتئین تخمه آفتابگردان با حجم مصرفی آن در طول روز وجود دارد. پروتئین گیاهی این نوع تخمه زیاد بوده و به همین علت نیز مصرف مداوم آن می تواند در عدم ابتلا به سرماخوردگی، تقویت سیستم ایمنی و عضلات موثر باشد.

مرکز توزیع عمده تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی

مرکز توزیع عمده تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی استفاده از تخمه آفتابگردان ایرانی دور سفید منوط در دورهمی یا مهمانی ها و جشن تولد نمی شود. چرا که به واسطه داشتن مواد معدنی و پروتئینی زیاد از آن در انواع سالادها، برخی خوراکی های مدرن و حتی به صورت درمانی نیز استفاده می کنند. برای این منظور و با هدف جذب هر چه بهتر ویتامین های تخمه ژاپنی گلپر توصیه می کنیم از بو دادن و طعم دار کردن آن خودداری کنید.
توزیع و پخش انواع تخمه آفتابگردان در کشور با حجم وسیعی صورت می گیرد. علت این امر تولید این محصول با سطح زیر کشت قابل توجه در برخی استان ها و افزایش عرضه آن از طریق واردات است. همین امر نیز موجب شده تا گاهاً شاهد سیر صعودی قیمت ها و نوسان بازار فروش انواع تخمه آفتابگردان شود. برای رفع تمامی چالش های پیش روی خریداران عمده و امکان تهیه ارزان بهترین نوع تخمه آفتابگردان، نمایندگان این مرکز به عنوان بزرگترین توزیع کننده انواع تخمه در کشور آماده همکاری با فعالین بازار هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.