خرید کلی تخمه جابانی بسته بندی 500 گرمی

در حال حاضر خرید تخمه جابانی 500گرمی در بسته بندی های بسیار زیبا و شیک و نیز در کیفیت بسیار بالا و مرغوب به صورت عمده و مستقیم در بازار های مختلف انجام می شود که به طور حتم از قیمت بسیار مناسب و منصفانه ای بهره مند است و مشتریان این محصول می توانند به سهولت آن را از طریق سایت منحصر به فرد این محصول با تنوع کیفیت و کمیت بدون کوچکترین زحمت آن را سفارش و خریداری نمایند.

خرید کلی تخمه جابانی بسته بندی 500 گرمی

تخمه جابانی از کجا آمده است؟

تخمه جابانی از کجا آمده است؟

باید خاطر نشان کرد که تخمه جابانی به دلیل این که محصول اختصاری شهری به همین نام از توابع استان تهران و شهر دماوند می باشد، به این نام خوانده می شود که در اصطلاح عامیانه مردم ایران زمین به ژاپنی نیز یاد می شود که آنها به طور لفظی به غلط آن را عنوان می کنند.

البته باید اظهار داشت که این تخمه آفتاب گردان درجه یک از هندوانه ای دارای طعم و مزه متفاوت با سایر ارقام به وجود می آید که جنبه خوراکی برای انسان نداشته و بیشتر صرف تهیه خوراک دام مسائل دیگر می‌شود. این نوع تخمه دارای تمام خواص دارویی و غذایی منحصر به فرد نسبت به سایر ارقام تخمه هندوانه دارد بنابراین در کانون توجه افراد با ذائقه ها و سلیقه های متفاوت قرار گرفته است.

از تخمه جابانی بیشتر به صورت آجیلی در مراسمات بزرگ ایرانیان مانند: شب یلدا، عید باستانی نوروز، دور همی ها، مهمانی ها و غیره استفاده می‌گردد که دارای طرفداران بسیار زیادی در داخل کشور می باشد

پخش عمده تخمه جابانی خام در بازار

پخش عمده تخمه جابانی خام در بازار

امروزه پخش و توزیع تخمه جابانی در بازار های مختلف داخلی و خارجی به صورت عمده و در حجم های انبوه ارائه می گردد که در میزان عرضه و تقاضای آن نقش بزرگی را ایفا می نماید.

اغلب این نوع عرضه سبب تأثیر گذاری بر نرخ روزانه و قیمت کلی این محصول گشته که به طور حتم از قیمت کمتری نسبت به عرضه جزئی برخوردار است و تا حدود بسیار زیادی در جذب مشتریان آن نقش داشته است.

لازم به یاد آوری است که تخمه کدو جابانی عمده معمولا بدون واسطه به صورت مستقیم عرضه می شود تا با کوتاه نمودن دست واسطه ها و هزینه های هنگفت دلالی آنها این محصول ارزان تر و مقرون به صرفه تر در اختیار مشتریان آن قرار گیرد و سبب جلب اعتماد و رضایت مندی آنان گشته و درصد زیادی به سفارش مجدد آنها بیفزاید.

هم چنین صادرات این نوع تخمه هندوانه به سایر کشور ها به ویژه کشور های همسایه که از فرهنگ و سنت مشابه با کشور عزیزمان ایران دارند بسیار پر رونق است که منجر به ارز آوری به کشور شده و در توسعه اقتصادی آن نقش بسیار مهمی را ایفا نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.