خیارشور فله ای موجب کشته شدن سگ ژرمن پلیس شد

مثل ترشی شیرین؟ شکر را ۱ قاشق غذاخوری اضافه کنید تا شیرینی بیشتری به آن اضافه شود. توصیه می کنیم ابتدا آب نمک سرکه اولیه را بچشید تا طعم اولیه را به دست آورید.

اگر ترشی تند را ترجیح می دهید، فلفل قرمز اضافی را برای طعم دادن اضافه کنید. من به اضافه کردن یک قاشق غذاخوری پر فلفل قرمز معروف هستم.

برای تهیه خیارشور فله ای کره ای، 1/2 قاشق غذاخوری گوچوگارو درشت آسیاب شده، 1 قاشق غذاخوری روغن کنجد و 1 قاشق چایخوری دانه کنجد را به آب نمک سرکه اضافه کنید.

خیارهای کربی، ایرانی و خیار سبز به دلیل پوست ضخیم تر برای ترشی بهتر هستند. پوست ضخیم تر باعث می شود خیار ترشی پس از نگهداری مدت بیشتری ترد بماند. خیارهای تازه و سفت را بدون توجه به تنوعی که انتخاب می کنید، امتحان کنید.

ماندگاری خیارشور چقدر است؟ هنگامی که اموال در یک ظرف در بسته نگهداری می شود این خیارها تا دو ماه در یخچال ماندگاری دارند. مال من هیچوقت از یک هفته نمیگذره.

خیار شور

یک بار با آنها چه می کنید؟ علاوه بر تنقلات آنها را به عنوان یک غذای جانبی به اکثر دستور العمل های آسیایی اضافه می کنیم. همچنین می توانید آنها را به همبرگر، ساندویچ یا حتی سالاد اضافه کنید.

آنها حتی یک تزیین عالی برای مانگو میکلادا یا میکلادای کلاسیک ما درست می کنند.

سالاد خود را با چند تکه خیار شور شیرین شاداب کنید ادامه دهید به خودتان چیزی بدهید که در زمان ناهار منتظر آن باشید!

از یک شب تاپاس با دوستان خود لذت می برید؟ خیارشور شیرین تقریباً با هر چیزی همراه است و انتخاب تاپاس شما را واقعاً زنده می کند!

با این یکی اخطار داشته باشید هنگامی که درب آن شیشه را باز کنید، نمی توانید از کوبیدن دست بردارید تا زمانی که همه آنها از بین بروند!!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.