دستکش لاتکس امروز پسری با استفاده از به دنبال کودک دبستانی خود رفت

تا به امروز، درمان اصلی برای این گروه از اختلالات حمایتی است. نوزاد باید از ضربه های اصطکاکی محافظت شود. فشار مستقیم قابل تحمل است. دستکش لاتکس امروز می توانند به پوست بچسبند و باید با وازلین روغن کاری شوند.

ملافه باید از مواد نرم باشد. تعویض پانسمان باید روزانه انجام شود. پیش داروی کافی برای کنترل درد باید داده شود. حمام کردن ممکن است محدود شود تا از دست زدن بیش از حد جلوگیری شود.

کمپرس با نرمال سالین یا محلول Burowبرای مناطق فرسوده ممکن است در برخی موارد مفید باشد. باید از کمپرس ولرم استفاده کرد، زیرا دمای گرم تمایل به تاول زدن را افزایش می دهد. تاول های دست نخورده باید با یک برش کافی برای تخلیه مایع سوراخ شوند، در حالی که سقف به عنوان یک “پنسمان بیولوژیک” نگهداری می شود.

لاتکس

زخم ها باید با گاز آغشته به وازلین پوشانده شود. آنتی‌بیوتیک‌های موضعی ممکن است باعث بهبودی شوند، اما محتوا و مقدار آن باید به دقت در نوزادان خردسال کنترل شود (به فصل 98 مراجعه کنید ).

موپیروسین موضعی آنتی بیوتیک انتخابی در چندین مرکز EB است. مقاومت باکتریایی در مصرف کنندگان مزمن مبتلا به EB گزارش شده است.

قابل خرید از بازاراستفاده از پانسمان های غیرچسب ساده تر و موثرتر از روکش های گاز ساده است. پدهای اگزودری که با Surginet یا گازهای منطبق محکم شده اند، برای تخلیه زخم های بدن توصیه می شود.

Omiderm (Doak Pharmaceuticals) یک پانسمان پلی یورتان غیر چسبنده است که یک سد عالی برای زخم های مرطوب روی صورت و دست ها ایجاد می کند. هرگز نباید از نوار چسب استفاده کرد، زیرا ممکن است با برداشتن آن، مناطق وسیعی از اپیدرم پاره شود.

پانسمان باید روی نواحی تاول زده اعمال شود تا تحریک لمسی نوزاد به حداکثر برسد . برای نوزاد، دمای محیط باید به دقت کنترل شود. گرمای بیش از حد ممکن است منجر به تاول های گسترده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.