سفارش آسان تخمه جابانی در تناژ بالا

تخمه جابانی را خیلی ها به نام تخمه ژاپنی می شناسند. اما تلفظ صحیح آن از ابتدا به صورت تخمه جابانی بوده است. این نوع تخمه جابانی خوشمزه را بیشتر در میان دانه های روغنی آجیل و خشکباری که برای شب عید تهیه می شود، مشاهده می کنیم. علاوه بر مصرف آن به عنوان نوعی خشکبار و آجیل از این دانه های خوشمزه برای کاربرد ها و مصارف پزشکی نیز استفاده می گردد.

سفارش آسان تخمه جابانی در تناژ بالا

اطلاعاتی مختصر درباره تخمه جابانی

اطلاعاتی مختصر درباره تخمه جابانی تخمه جابانی اصل و مرغوب را می توان از فروشگاه های معتبر این کالا در تناژ بالا و حجم عمده خریداری نمود و برای فروش در انواع فروشگاه های خشکبار، در اختیار مشتریان قرار داد. همان طور که می دانید، تخمه از انواع گوناگونی در جهان برخوردار است. از انواع تخمه های آفتابگردان گرفته، تا تخمه کدو و حتی تخم هندوانه، همگی به عنوان نوعی تنقلات مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از انواع تخمه جابانی در حین مشاهده فیلم و تلویزیون و در جمع های صمیمی خانوادگی در ایران بسیار مرسوم است. خاستگاه این نوع تخمه بر خلاف تصور عموم، مربوط به کشور ژاپن نیست. بلکه این دانه های لذیذ تنقلاتی، در روستایی در حوالی ناحیه ی دماوند کاشت و برداشت می شود.

نام این روستا جابان بوده و تخمه ی برداشت شده از آن را به مرور تخمه جابانی نامیدند. تخمه جابانی در واقع تخمه های نوع خاصی از هندوانه است. بر عکس همه ی هندوانه ها، این نوع هندوانه قابل خوردن نیست و فقط تخمه ی جابانی موجود در آن قابل مصرف است.

توزیع کننده تخمه جابانی در بازار بزرگ قم

توزیع کننده تخمه جابانی در بازار بزرگ قم توزیع تخمه جابانی، بیشتر در بازار بزرگ قم انجام می گیرد. می توان این محصول را به صورت کلی سفارش داد و خریداری نمود. بهتر است بدانید که این تخمه ی خوشمزه علاوه بر طعم عالی آن فوایدی نیز در بدن و حوزه ی سلامتی دارد، که برخی از آن را در زیر می خوانیم:

  • کسانی که به بیماری پوکی استخوان مبتلا هستند، با مصرف این نوع تخمه جابانی که منبعی از کلسیم است، می توانند تا حد زیادی این مسئله را حل کنند.
  • چربی موجود در خون، تا حد زیادی با مصرف تخمه جابانی مرغوب کنترل شده و چربی های مورد نیاز بدن نیز با استفاده از این نوع تخمه جابانی به خوبی تامین می شوند.
  • تخمه جابانی منبع غنی ای از آهن محسوب می شود که برای بیمارانی که به کم خونی مبتلا هستند، بسیار مناسب است.

تخمه جابانی شور، یکی از انواع تخمه جابانی است، که به عنوان تنقلاتی لذیذ هم در آجیل شب عید و هم در سایر تنقلات مورد استفاده برای میهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.