سفارش تخمه آفتابگردان عمده

تخمه آفتابگردان به واسطه خواص بی نظیری که دارد نه تنها به عنوان آجیل که برای تزئین دسرها، ماده اولیه تولیدی خوراکی ها و استفاده در سالادها نیز مورد استفاده است. در این میان حجم قابل توجه ای از انواع تخمه آفتابگردان عمده با هدف تولید نوع بو داده آن و عرضه به عنوان آجیل توسط شرکت های تولیدی خریداری می شوند.

متقاضیان می توانند جهت سفارش تخمه آفتابگردان و تخمه هندوانه ژاپنی خام با برندهای معتبر، به مراکز تولیدی تامین کنندگان این محصول به صورت عمده مراجعه و خرید خود را انجام دهند.

سفارش تخمه آفتابگردان عمده

معرفی انواع تخمه آفتابگردان عمده

معرفی انواع تخمه آفتابگردان عمده تخمه از محصولات بسیار پر طرفدار در کشورمان است و علاوه بر ایران در بسیاری از کشورهای دیگر نیز کشت می گردد. این محصول علاوه بر مصرف مستقیم آن به عنوان آجیل و تنقلات، کاربرد های خاص دیگری نیز دارد مانند تولید روغن آفتابگردان و استفاده در نان ها و شیرینی ها و….

تخمه های آفتابگردان اغلب دارای رنگ کاملا سیاه اند که به 4 دسته: کله قوچی، شمشیری، قلمی و بادامی تقسیم می شوند و دارای ظاهری متفاوت از هم هستند. نوع شمشیری و قلمی فروش بیشتری نسبت به دیگر همنوعان خود دارند.

برای طعم دادن به انواع تخمه و فروش بیشتر، آن با انواع ادویه جات مخلوط می نمایند که پرطرفدارترین آنها نوع نمکی و گلپری می باشد.

ما انواع تخمه آفتابگردان داریم که به آنها اشاره می کنیم و توضیحات مختصری در مورد خواص آنها می دهیم:

1. تخمه هندوانه: این نوع تخمه برای سلامت و زیبایی پوست، درمان جوش صورت و کمبود آهن بدن و کنترل فشار خون بسیار مفید است.

2.تخمه خربزه: تخمه خربزه دارای ویتامینA است، از این رو درترمیم و تجدید سلول های بدن نقش دارد.

3.تخمه کدو: دفع کننده کرم و افزایش هوش و تقویت حافظه است.

4. تخمه طالبی:حاوی ویتامین C و تقویت دیواره رگ

5. تخمه ژاپنی: کسانی که فشار خون بالا دارند از خوردن این نوع تخمه جلوگیری کنند.

فروش تخمه آفتابگردان عمده

فروش تخمه آفتابگردان عمده برخی از نقاط کشور مانند استان کرمانشاه و خوی در استان آذربایجان غربی جزء بزرگترین تامین کنندگان و فروش تخمه عمده آفتابگردان به شمار می روند.

شهرستان خوی سالانه بیش از سی و سه هزار تن تخمه ارگانیک تولید و به فروش می رساند و به سراسر کشور بصورت خام و بوداده انواع تخمه آفتابگردان درجه یک و تخمه آفتابگردان اعلا و تخمه شمشیری ممتاز را پخش و ارسال میکند.

برای این منظور برخی از شرکت های بسته بندی اقدام به تولید تخمه آفتابگردان خام و تخمه کدو کیلویی بسته بندی نیز می نامند. کیفیت بالا، رعایت اصول بهداشتی، قیمت مناسب و سورت و درجه بندی تخمه ها از جمله ویژگی های این محصولات به شمار می روند.

  • تبلیغات:

۱. تا به حال از تاثیر مغز تخمه در تعیین جنسیت شنیده اید؟

۲. مغز گردو که در حفره مغز مردی جوانه زد!

۳. عشق به مغز فندق دردسر ساز شد.

۴. بهترین جایگزین برای پسته معرفی شد!!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.