سفارش تخمه کدو گوشتی خام

تخمه کدو یکی از خوشمزه ترین تخمه های موجود در بازار است که با وجود دانه های کوچک خواص فوق العاده ای دارد. مصرف مداوم این ماده غذایی می تواند افراد را در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها کمک کند. برای سفارش تخمه کدو گوشتی خام می توانید به سایت آرشام تخمه مراجعه کنید.سفارش تخمه کدو گوشتی خام

ویتامین های موجود در تخمه کدو گوشتی خام

ویتامین های موجود در تخمه کدو گوشتی خام

هر ساله و با فرا رسیدن عید نوروز ایرانیان از تخمه کدو در آجیل خود استفاده می کنند. در بین سایر مغزیجات تخمه کدو طرفداران بیشتری دارد و به جز ایام عید در سایر ماه های سال نیز مصرف این تخمه در کشور بالا است. مصرف بالای این ماده غذایی به علت خواص فوق العاده ی آن است.

تخمه کدو به افرادی که به دنبال کاهش وزن و تناسب اندام هستند کمک زیادی می کند. مصرف تخمه کدو باعث افزایش سوخت و ساز بدن می شود. این افزایش سوخت و ساز باعث از بین رفتن چربی های اضافی بدن می شود. تخمه کدو سرشار از پتاسیم، فسفر و کلسیم است و برای افرادی که با مشکل کمبود مواد مغذی مواجه هستند بسیار مفید است. اما مواد مغذی تخمه کدو به اینجا ختم نمی شود. این ماده ی غذایی سرشار از ویتامین های مختلف است که این ویتامین ها عبارتند از:

  1. ویتامین A: ویتامین A موجود در تخمه کدو باعث بهبود سلول های پوستی افراد و مکم به تقویت بینایی آن ها می شود.
  2. ویتامین E: ویتامین E از جمله ویتامین های محلول در چربی است که از بافت بدن در مقابل رشد سلول های سرطانی محافظت می کند. تخمه کدو سرشار از ویتامین E است و با مصرف مقداری از آن به صورت روزانه می توانید نیاز بدن خود به این ویتامین را برطرف کنید.
  3. ویتامین k: تخمه کدو حاوی ویتامین k است. این ویتامین محلول در چربی است و برای لخته شدن طبیعی خون افراد لازم است.

قیمت تخمه کدو گوشتی خام

قیمت تخمه کدو گوشتی خام

تخمه کدوی ایرانی یکی از با کیفیت ترین تخمه های موجود در جهان است که علاوه بر مشتریان داخلی مشتریان خارجی زیادی نیز دارد.

مزه ی خوب تخمه کدوی آرشام تخمه باعث شده است تا مشتریان با یکبار خرید مشتری دائم آن شوند. قیمت محصولات ما بسیار مناسب است و بسته بندی های متنوع آن باعث شده است تا بسیاری از افراد از سرتاسر ایران آن را سفارش دهند.

قیمت تخمه خام به عواملی همچون نوع تخمه، نوع بسته بندی و نحوه فروش آن بستگی دارد. شما با سفارش محصول خود می توانید در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. قیمت تخمه کدو گوشتی در مقابل خواص خوب آن زیاد نیست و مصرف مداوم آن می تواند بسیار مفید باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.