صادرات انواع تخمه آفتابگردان دور سفید

تخمه آفتابگردان که در کشور ما تحت عنوان تخمه سیاه هم شناخته می شود، دارای انواع و اقسام گوناگونی است که یکی از آن ها تخمه های دور سفید می باشند، که محبوبیت زیادی در بین مصرف کننده ها دارند.

صادرات انواع تخمه آفتاب گردان وی نات دور سفید به صورت انبوه و در بسته بندی های مختلفی از سوی کشور ما به سایر مناطق دنیا صورت می گیرد و با نرخ قابل توجهی در این بازار ها به فروش می رسد.

صادرات انواع تخمه آفتابگردان دور سفید

همه چیز در مورد تخمه آفتابگردان نمکی

همه چیز در مورد تخمه آفتابگردان نمکی مطمئنا همه شما بارها تخمه آفتابگردان نمکی را خورده اید و از طعم خیلی خوب این محصول غرق لذت شده اید و شاید مایل باشید در مورد این محصول و روش تولید آن اطلاعاتی کسب کنید، پس پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید.

  • تخمه های آفتابگردان در واقع هسته های سیاه رنگی هستند، که در داخل گل آفتابگردان وجود دارند و افراد برای تولید تخمه نمکی باید هسته های موجود در این گل ها را خارج کنند.
  • برای مزه دار کردن این تخمه، مقدار مشخصی از آن را در داخل یک ظرف ریخته و بر روی حرارت ملایم قرار می دهیم و سپس یک لیوان آب نمک آماده کرده و بر روی آن می ریزیم.
  • سپس تخمه ها را با یک قاشق دائما به هم می زنیم، تا زمانی که آب موجود در داخل ظرف تبخیر شود و تخمه ها ظاهرا خشک گردند، اما کار ما همینجا تمام نمی شود.
  • بلکه باید در این مرحله تخمه ها را در داخل یک سینی ریخته و در مجاورت حرارت شوفاژ یا بخاری قرار دهیم، تا تمام رطوبت موجود در داخل پوسته و مغز آن ها هم به آرامی خشک گردد و نهایتا وقتی که این تخمه ها کاملا ترد شدند، برای مصرف آماده هستند.

قیمت انواع تخمه آفتابگردان دور سفید

قیمت انواع تخمه آفتابگردان دور سفید قیمت تخمه آفتابگردان دور سفید موجود در بازار های فروش سطح کشور ما بر اساس چند فاکتور مختلف تعیین می شود، که یکی از آن ها درجه کیفی این محصول و شکل بسته بندی کردن آن می باشد.

بر این اساس نرخ انواع تخمه آفتابگردان بسته بندی شده و تخمه کدو درجه یک کارخانه ای از نوع فله ای آن خیلی گران تر می باشد، دلیل آن هم هزینه های بسیار زیاد بسته بندی کردن محصولات است.

فروشنده های این محصول آن را به شیوه های مختلفی عرضه می کنند، که یکی از آن ها به کار گیری بستر فضای مجازی است.

ما نیز در این مجموعه برای رفاه حال شما همراهان گرامی، شرایطی را فراهم نموده ایم که بتوانید این محصول را از راه دور و به صورت غیر حضوری سفارش داده و خریداری کنید و نهایتا آن را برای شما ارسال می نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.