صادرات انواع تخمه آفتابگردان شمشیری

امروزه صادرات را به عنوان محور رشد و توسعه اقتصادي معرفي کرده اند و تخمه آفتابگردان شمشیری نیز یکی از محصولاتی است که از لوکس ترین تخمه ها محسوب می شود و در زمره محصول صادراتی قرار می گیرد.

شرکت ها و مراکز تولیدی زیادی به صادرات تخمه آفتاب گردان وی نات با کیفیت عالی در انواع مختلف اقدام کرده اند در بسته بندی های متنوع، و به صورت مستقیم و عمده که باعث شده با قیمت مناسب در اختیار همه مشتریان قرار بگیرد.

صادرات انواع تخمه آفتابگردان شمشیری

همه چیز در مورد تخمه آفتاب گردان شمشیری

همه چیز در مورد تخمه آفتاب گردان شمشیری

تخمه آفتابگردان از تنقلاتی است که به عنوان میان وعده عالی و با داشتن ارزش غذایی بالاست که همیشه در دسترس است و دارای خواص درمانی زیادی است. مصرف این تخمه زمانی که انرژی بدن کم شده بسیار مفید واقع می شود.

لازم به یاد آوری است که مصرف این خوراکی لذیذ برای سلامتی افرادی که کمبود ویتامین امگا ۳ دارند از جمله برای بیماران قلبی و عروقی تاثیر مثبت دارد. چربی زیادی که در تخمه ها وجود دارد باعث شده در مصرف آن احتیاط کرده ولی تخمه آفتابگردان بخاطر چربی اشباع نشده ای که دارد می تواند به عنوان بهترین ماده مغذی مورد استفاده قرار گیرد.

ناگفته نماند که تخمه آفتابگردان شمشیری بخاطر اندازه بزرگی که دارد افراد در موقع خوردن بسیار راحت آن را مصرف می کنند و پوست نازک و پر مغز بودن این تخمه کدو درجه یک باعث شده مصرف کنند گان زیادی داشته باشد.

این تخمه خوشمزه و پر طرفدار به سلامت و ایمنی بدن کمک بسیار زیادی می کند خصوصا برای زنان باردار بسیار مفید است. برای تقویت چشم و بینایی مصرف این تخمه به عنوان میان وعده می تواند تامین کننده عالی باشد.

سفارش عمده تخمه آفتابگردان شمشیری

سفارش عمده تخمه آفتابگردان شمشیری

امروزه سفارش تخمه شمشیری بخاطر افزایش تقاضا باعث شده که مراکز تولیدی بیشترین تولید خود را به تخمه آفتابگردان شمشیری اختصاص بدهند.

خاستگاه تخمه آفتابگردان شمشیری سبک و پرمغز در مناطق آمریکای شمالی بوده و امروزه زمین های زیر کشت این محصول شهرستان خوی است که بیشترین تولید کشور را انجام می دهد. خوی تخمه آفتابگردان شمشیری را در طعم های مختلف از جمله لیمویی، فلفلی، گلپر و نمک تولید می کنند و بیشترین سفارش عمده متعلق به این شهر است.

در حال حاضر قیمت خرید تخمه آفتابگردان شمشیری باکیفیت براساس تازه و تمیز بودن تخمه، ریزی و درشتی، نوع بسته بندی، شرکت پخش کننده و کیفیت آن در بازار های داخلی و خارجی به فروش می رسد.

بهترین و با کیفیت ترین تخمه شمشیری صادراتی را می توان در بازار شهرستان خوی یافت که می توان به صورت مستقیم و عمده از مزارع سرسبز این منطقه و البته با قیمت مناسب خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.