صادرات انواع تخمه کدو گوشتی

تخم کدو گوشتی خاصیت های زیادی دارد و برای سلامتی بدن بسیار مفید است .تخم کدو گوشتی نوع دیگر از خانواده آجیل ها می باشد و این تخمه خیلی خوشمزه است تخمه کدو را به صورت شور در آجیل مصرف می کنند واین نوع آجیل ها طرفدار زیادی دارند.

تخم کدو را می توانید جایگزین میان وعده کودکانتان کنید تخمه کدو گوشتی مانند بعضی از مغزها ویتامین زیادی دارد.در شهرستان خوی دانه های آجیلی بسیار خوب وبا کیفیتی عالی تولید می کنند.

تخم کدو گوشتی دانه های داخل کدو تنبل است محصولات ایران به دلیل مرغوب بودن ،کشور های اروپایی تقاضای این محصول را دارند واین محصول با بالا ترین قیمت در کشور های اروپایی به فروش می رسد.

صادرات انواع تخمه کدو گوشتی

3 نکته مهم در مورد تخمه کدو خام

3 نکته مهم در مورد تخمه کدو خام ایران صادر کننده بهترین تخمه کدو گوشتی با بهترین کیفیت وبا قیمت های مناسب به کشور های خارجی صادر می کند. تخمه کدو خام خیلی مغذی است.تخم کدو را هم می توان خام مصرف کرد وهم تفت و بوداده استفاده کرد.تخمه کدو گوشتی طبع سرد و تر دارد واین تخمه را نباید شور مصرف کرد برای بیماران فشار خون بالا مضر است.

تخم کدو خام دارای انواع مواد معدنی و چند نوع ویتا مین است که برای بدن شما بسیار مفید است.تخم کدو برای کاهش وزن تقویت کننده لثه وزرای بیماری قلبی بسیار مناسب است این تخمه ارزش غذایی بسیار زیادی دارد.کدو خاصیت زیادی دارد و تخم کدو بیشتر از خود کدو مفید است.

تخم کدو دارای آنتی اکسیدان و فیبر زیادی دارد که هر فردی بعد از خوردن این تخمه احساس سیری می کند.تخم کدو برای بیماران دیابتی مفید است وبا خوردن این تخمه قندخون آن ها پایین می آید.خریدوفروش تخمه مشکلی برای کشاورزان ندارد و قیمت بسیار مناسبی دارد .خوردن تخم کدو برای بعضی از افراد مناسب است .تخمه کدو در کشور ایران تولید و بسیار طبیعی و ارگانیک است .تخمه کدو در ایران به خاطر گران بودن خریدار زیادی ندارد ولی صادرات آجیل ایران به کشور های دیگر زیاد است.

مراکز فروش تخمه کدو گوشتی

مراکز فروش تخمه کدو گوشتی فروش تخمه کدو وآجیل در فروشگاه و مغازه های شهر ها واستان ها است که این نوع تخمه را با مخلوط آجیل های دیگر می کنند ویا به صورت بسته بندی به فروش می رسد قیمت این نوع تخمه ها بسیار گران بوده است قیمت تخم کدو بستگی به درستی مغز آن دارد هر چه مغز کدو بزرگ تر باشد قیمت آن گرانتر است.این تخمه کدو ها را می توان بدونه واسطه وله صورت عمده از تولید کنند گان خریداری کرد ودر بازار در توزیع و پخش کرد. قیمت عمده تخمه کدو قیمت مناسب تری دارد و به صرفه تر است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.