صادرکننده تخمه سنقری عمده به امارات

از برترین آجیل های خوشمزه و بی نظیر دنیا انواع تخمه های ایرانی و از جمله تخمه سنقری کرمانشاه است که توسط کشاورزان و تولید کنندگان این خطه به بهترین شکل و روش تهیه می شود و برای صادرات به اغلب کشورهای جهان و از جمله عمارات مناسب می باشد. اما به علت ورود تخمه های چینی و جایگزین شدن آنها انگیزه و سود صادر کننده تخمه سنقری عمده کاهش یافته است.

صادرکننده تخمه سنقری عمده به امارات

خواص تخمه سنقری برای تحکیم ماهیچه ها

خواص تخمه سنقری برای تحکیم ماهیچه ها یکی دیگر از خوراکی های خاص ایران که شکل و طعم ناب داشته و دست پروده و خاص تولیدکنندگان هنرمند و مجرب ایرانی است تخمه سنقری کرمانشاه است.

تخمه سنقری اعلا علاوه بر اینکه خوراکی سرگرم کننده و مناسب برای پذیرایی بوده، سرشار از املاح و ترکیبات مفید و لازم برای بدن نیز هست. این تخمه سرشار از کالری است و خود برای ایجاد انرژی و تحکم اعضای بدن و از جمله ماهیچه ها بسیار مفید است.

از دیگر مواد موجود در این آجیل منیزیم می باشد که جهت محافظت و توانمند ساختن ماهیچه های بدن موثر است. از آنجایی که چربی تخمه سنقری از نوع اشباع نشده است می تواند به سلامت اعضای بدن چون قلب و ماهیچه ها کمک کرده و آنها را تقویت سازد.

البته این موارد در صورتی انجام شدنی است که مصرف تخمه سنقری مانند هر خوراکی دیگری به اندازه و متعادل باشد و بیش از حد خورده نشود تا اثرات مطلوب خود را بیشتر و بهتر نمایان کند.

فروشگاه تخمه سنقری عمده در بازار تهران

فروشگاه تخمه سنقری عمده در بازار تهران تخمه سنقری که از محصولات خاص و خوشمزه شهرستان سنقر واقع در استان کرمانشاه است، بوده و در نوع خود فوق العاده است و نظیر آن کمتر جایی پیدا می شود. کشاورزان این شهرستان با تجربه و تبحر خود و رسیدگی های کافی به تولید و تهیه آن می پردازند.

سپس خود آنها و دیگر دست اندرکاران خرید و فروش این محصول آن را با قیمت مناسب در میان همه شهرها و از جمله فروشگاه های تهران به صورت عمده و جزئی پخش و عرضه داشته و مردمان دیگر مناطق را از داشتن این آجیل خوشمزه بهره مند می سازند.

در بازارها و فروشگاه های بزرگ و معتبر و حتی مراکز فروش کوچک تر آجیل فروشی تهران نیز تخمه سنقری عمده وجود دارد و به آسانی در دسترس و قابل خریداری است.

اگر تخمه های خارجی و به خصوص انواع تخمه چینی که رقیب سرسخت این محصول شده است، کمتر وارد کشور شود به بازار خرید و فروش آن در داخل و خارج کشور کمتر آسیب وارد می شود و از فروش تخمه سنقری صادراتی سود خوبی حاصل شده و به اقتصاد کشور کمک می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.