عرضه مستقیم تخمه آفتابگردان لیمویی

تخمه آفتابگردان لیمویی

تخمه آفتابگردان، یکی از خوردنی های خوشمزه آجیل و خشکبار می باشد. این محصول بیشتر به صورت تفت داده شده و با نمک مصرف میشود و به یک خوراکی سرگرم کننده تبدیل شده است.

تخم آفتاب گردان، در واقع میوه گل آفتابگردان است.

این دانه ها از سر گل بزرگی برداشت میشوند. که حدود 30سانتی متر می توانند قطر داشته باشد. یک گل آفتابگردان به تنهایی می تواند حاوی دو هزار عدد تخمه باشد.

تخمه آفتابگردان که منبع غنی از ویتامین ها و مواد معدنی مفید است برای سلامتی بدن بسیار ارزشمند است یعنی مصرف آن باعث می شود که بدن بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی را جذب کند.

عرضه مستقیم تخمه آفتابگردان لیمویی

مزیت های خاص تخمه آفتابگردان طعم دار

مزیت های خاص تخمه آفتابگردان طعم دار دو نوع گل آفتابگردان وجود دارد. یکی برای تخمه هایی است که شما میل می کنید و دیگری اکثرا در مزارع یافت میشودو برای روغن رشد میکند. انواع تخمه هایی که استخراج میشوند؛ در دو نوع پوست سیاه و پوست سفید یافت میشوند. اما روغن آفتابگردان از نوع پوست سیاه آن گرفته میشود. تخم گل های آفتابگردان را به روش های مختلفی بو می دهند؛ تا طعم، بو و بافت بهتری پیدا کند. هرچند شما می توانید آنها را به صورت خام نیز تهیه کنید.

کشورهایی مانند: اوکراین، روسیه و آرژانتین بیشترین میزان کشت گل آفتابگردان را دارند. تخمه گل آفتابگردان سرشار از ویتامین E می باشد. همچنین مصرف آن موجب ارتقا و سلامت قلب و عروق میشود.

تخمه آفتابگردان طعم دار انواع مختلفی دارد. مانند: دور سفید، شمشیری، سفید، ریز و… که هر کدام از انواع این تخمه ها در طعم های مختلفی مانند گلپری، نمکی، کچاپی، سرکه‌ای و… تولید میشوند. درجه کیفیت تخمه موجب ایجاد دسته های مختلفی از انواع تخمه میشود؛ مثل تخمه شمشیری درجه یک و دو. عامل دیگری که موجب دسته بندی آن میشود، طعم آن است. بسیاری از افراد تمایل دارند تخمه را به صورت خام تهیه کنند و سپس خودشان آنها را مزه دار کنند. اما بعضی افراد دیگر به دنبال تخمه های مزه دار شده می باشند

مراکز تولید انواع تخمه آفتابگردان لیمویی

مراکز تولید انواع تخمه آفتابگردان لیمویی خرید تخمه می تواند به شیوه های مختلفی انجام گیرد.اما بسیاری از خریداران همواره برای سهولت در خرید،به صورت اینترنتی و از طریق مراکز و نمایندگی های فروش تخمه،اقدام به خرید آن می نمایند..

تولید تخمه آفتابگردان در کشور ایران اولین بازار و میدان خشکبار کشور را به خود اختصاص داده است که مرغوب ترین و محبوب ترین تخمه آفتابگردان و کدو را دارا است.به همین علت نام دیگرشهرستان خوی را شهر گل های آفتابگردان نام میبرند.خرید تخمه از کارخانه و کارگاه ها خوی و یا به صورت مستقیم از طریق نمایندگی های وابسته به این کارخانه ها،می تواند بهترین راه خرید انواع مختلف تخمه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.