عرضه مستقیم تخمه سنقری اعلا در بازار

تخمه های آفتابگردان بر حسب نوع و گونه گلی که از آن به دست می آیند کاملا متفاوت و متنوع بوده و یوی از انواع آن که طرفداران زیادی هم در ایران دارد، تخمه سنقری نام دارد. عرضه مستقیم تخمه سنقری و تخمه هندوانه ژاپنی خام اعلا در بازار آن هم در مقدار های بالا، به میزان تولیدات انبوه کارخانه آن مرتبط بوده و برحسب تقاضا ها بو داده و نمکی شده و سپس عرضه می گردند تا تخمه های تازه به دست مصرف کننده برسد.

عرضه مستقیم تخمه سنقری اعلا در بازار

خواص تخمه سنقری اعلا برای بهبود گوارش

خواص تخمه سنقری اعلا برای بهبود گوارش تخمه سنقری اعلا خواص متعددی دارد و بیش ترین خاصیت آن در ارتباط با بهبود گوارش می باشد.

  • برای مثال با مصرف آن می توان با درد های معده و ضعف آن خداحافظی کرد، چرا که فیبر موجود در تخمه سنقری از نوع محلول در آب بوده و همین باعث می شود که معده به واسطه آن تقویت گردد.
  • هضم را آسان می کند، به طوری که به معده کمک می کند تا غذای های سنگین را هم به راحتی و بدون ایجاد درد یا ریفلاکس هضم نماید، دلیل آن وجود چربی های موجود در آن است.
  • ریفلاکس که برگشت اسید معده است، این روز ها در افراد بسیاری دیده می شود و بهترین چاره آن مصرف تخمه خواهد بود.
  • یکی از چربی های موجود آن امگا سه و اسید های چرب اشباع نشده است که برای روده های تحریک پذیر بسیار مفید بوده و همین باعث می شود که گنجاندن آن در رژیم های غذایی روزانه واجب گردد.
  • می تواند یبوست و بواسیر را بر طرف کند، چرا که مدفوع را نرم و روان کرده و به این ترتیب دفع آن به آسانی اتفاق می افتد.

فروش تخمه سنقری اعلا بصورت عمده

فروش تخمه سنقری اعلا بصورت عمده فروش و عرضه تخمه کدو کیلویی اعلا سنقری به شکل های مختلفی انجام می شود، برای مثال می توان آن ها را درون بسته های کاملا پلمپ شده تهیه کرد تا دارای ماندگاری بالایی هم هستند.

در نوع دوم که بیش تر برای خرید های عمده و بالای دو کیلوگرم نی باشد، تخمه ها درون کیسه ها جای گرفته و این کیسه ها عموتا پلاستیکی هستند و تنها سر آن ها دوخته و پلمپ می شود.

تخمه آفتابگردان سنقری از آن جایی هم که فروش خوبی در بازار های ایران داشته برای گزینه مناسبی برای خرید بوده و تقریبا نصف تقاضا های تخمه در بازار مربوط به نوع سنقری می باشد.

این تخمه ها به حتی به کشور های خارج هم فروخته می شوند و عرضه آن ها به بازار های بین المللی صادرات آن را رونق نبخشیده است. خرید هم آنلاین بوده و شرایطی فراهم شده که همه مردم بتوانند آن را در مقدار مورد نیاز تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.