عرضه مستقیم تخمه کدو خام

تخمه کدو خام به شیوه‌ های مختلفی در بازار به فروش می‌ رسد، مرکز تولید عمده تخمه کدو خام در شهرستان خوی واقع در آذربایجان غربی است، به طور معمول برداشت این محصول در اوایل پاییز انجام می گیرد و سپس توسط توزیع کنندگان این محصول در کل کشور توزیع می گردد، این مجموعه نیز یکی از مراکز توزیع مغز تخمه کدو مزمز تنبل خام است و این محصول را به صورت مستقیم عرضه می دارد.

عرضه مستقیم تخمه کدو خام

5 ویژگی مهم تخمه کدو تنبل

5 ویژگی مهم تخمه کدو تنبلتخمه کدو بو داده و تنبل محصولی است که بیشتر آن را به منظور استفاده از تخمه آن استفاده پرورش می دهند، همین موضوع نشان دهنده اهمیت تخمه کدو برای مصرف کنندگان است، تخمه کدو تنبل در کنار سایر خشکبار بسیار پر مصرف می باشد به همین دلیل سعی داریم در این مقاله به پنج ویژگی مهم این محصول اشاره نماییم.

  • وجود فیتواستروژن های طبیعی در تخمه کدو تنبل سبب می‌گردد که کلسترول مفید در بدن افزایش پیدا یابد و فشار خون گرگرفتگی درد مفاصل و سایر مشکلات یائسگی کاهش یابد، در نتیجه مصرف این محصول برای زنان یائسه بسیار مفید می باشد.
  • این مصرف این محصول برای آقایان نیز بسیار مفید است از آنجایی که میزان روی موجود در تخمه کدو تنبل بالاست و این عنصر در سلامت پروستات نقش دارد، البته استفاده از روغن تخمه کدو تنبل برای مشکل پروستات بزرگ نیز توصیه می شود.
  • تخمه کدو تنبل منبع غنی از امگا ۳ می باشد به همین دلیل برای افرادی که دارای رژیم گیاهخواری هستند مصرف تخمه کدو تنبل بسیار ضروری است.
  • منیزیم موجود در تخمه کدو تنبل منجر به سلامت قلب می شود به طوری که منیزیم فشار خون را کنترل و از حملات قلبی و سکته مغزی جلوگیری می نماید.

خرید انواع تخمه کدو خام

خرید انواع تخمه کدو خام تخمه کدو دارای انواع مختلفی می باشد که بر اساس نوع کدو عموما به دو دسته تخمه کدو گوشتی و تخمه کدو ریز تقسیم می شوند، این تخمه ها هم به صورت خام و هم به صورت بود داده و طعم دار تولید و در کشور توزیع می شوند.

یکی از مراکز پخش و فروش این محصولات مجموعه ما است که این محصولات را به صورت عمده فروشی به متقاضیان عرضه می دارد، معمولا خرید عمده این محصول توسط فروشندگان و آجیل فروشان انجام می گیرد که آن را به صورت مجزا و یا همراه با آجیل به فروش می رسانند.

لذا برای خرید تخمه کدو در انواع مختلف به صورت عمده می توانید از طریق این مجموعه اقدام به خرید کنید تنها لازم است تا با به استفاده از راه های تماس موجود در سایت با همکاران ما در تیم فروش تماس گرفته و محصول خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.