عرضه کننده تخمه آفتابگردان دورسفید

تخمه آفتابگردان دورسفید را می توان در فروشگاهها و مراکز خرید انواع آجیل و خشکبار پیدا کرد. عرضه تخمه دورسفید با کیفیت و تازه در فروشگاههای معتبر اینترنتی نیز صورت می گیرد که با مراجعه به سایت و سفارش مقدار مورد نظر در کمترین زمان ممکن به مقصد خواهد رسید. یکی از عرضه کننده های تخمه آفتابگردان دورسفید آرشام تخمه است که فروش محصول با کیفیت را در رزومه خود دارد.

عرضه کننده تخمه آفتابگردان دورسفید

مشخصات تخمه آفتابگردان دورسفید

مشخصات تخمه آفتابگردان دورسفید تخمه آفتابگردان از جمله پرفروش ترین آجیل هاست و از میان تخمه های آفتابگردان، نوع دور سفیدش متقاضی بیشتری دارد، که خود در انواع بادامی و قلمی در بازار وجود دارد. تخمه آفتابگردان دور سفید نسبت به نمونه های دیگر آفتابگردان معمولا پر مغزتر است و دانه های پوچ کمتری دارد.

از تخمه آفتابگردان دور سفید خام در روغن گیری استفاده می شود. با کشت فراوان آن در مزارع آفتابگردان هم به مصرف روغنگیری می رسدو هم به صورت آجیل به بازار عرضه می شود. روغن آفتابگردان از جمله روغن های گیاهی و جز پرمصرف ترین روغن ها در میان خانوارهای ایرانی است.

مغز تخمه آفتابگردان نیز در انواع بسته بندی ها در بازار موجود است که بصورت خام یا طعم دار و شور مصرف می شود.

تخمه آفتابگردان دارای خواص زیادی است که از آن جمله می توان به ویتامین های گروه B و E اشاره کرد. انواع املاح منیزیم، فسفر ، روی و پتاسیم را داراست. به دلیل میزان آهن مناسبی که دارد برای افرادی که دچار کم خونی هستند بسیار مناسب است.

به دلیل انرژی زیاد و سایر مواد مغذی که تخمه آفتابگردان دارد می تواند برای بسیاری از افراد خصوصا کودکان به عنوان تنقلات مصرف شود. و نیز در انواع سالاد ها به عنوان ماده مکمل مصرف می شود.

مغز تخمه آفتابگردان در صنعت قنادی نیز کاربرد دارد و در تهیه شیرینی و تزیین انواع کیک به کار می رود.

انرژی فراوان و چربی مفید زیادی که تخمه آفتابگردان دارد برای ورزشکاران بسیار توصیه می شود.

در دوران مدرسه از مغز تخمه آفتابگردان می توان در تهیه میان وعده های مناسب برای دانش آموزان استفاده کرد چرا که در کنار حجم کمی که دارد انرژی زایی و احساس سیری مناسبی را برای آنان به وجود خواهد آورد.

خرید تخمه آفتابگردان دورسفید

خرید تخمه آفتابگردان دورسفید خرید تخمه آفتابگردان دورسفید را می توان به مقدار زیاد انجام داد و با نگهداری مناسب در جای خشک و خنک برای مدت زمان بیشتری از آن استفاده کرد. برای خرید بهتر است با مراجعه به مراکز معتبر و مورد اطمینان و یا سایت های اینترنتی انجام گیرد. آرشام تخمه یکی از فروشگاههای معتبر اینترنتی در عرضه تخمه آفتابگردان دورسفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.