عرضه کننده تخمه آفتابگردان دور سفید

برای خرید تخمه آفتابگردان دور سفید به کدام مراکز مراجعه کنیم؟ آیا شما هم به دنبال عرضه کننده انواع تخمه آفتابگردان هستید؟ تخمه ها یکی از محبوب ترین تنقلات در جمع خانوادگی است و از انواع مختلفی برخوردار است که تخمه های آفتابگردان یکی از آنهاست. این تخمه های به دسته بندی های مختلفی از جمله دور سفید تقسیم می‌شوند. در ادامه با عرضه کنندگان انواع تخمه آفتابگردان دور سفید آشنا خواهید شد.

عرضه کننده تخمه آفتابگردان دور سفید

اطلاعاتی مختصر در مورد تخمه آفتابگردان تازه

اطلاعاتی مختصر در مورد تخمه آفتابگردان تازه تخمه آفتابگردان و پسته اکبری به روز از مغذی ترین و محبوب ترین منابع گیاهی است که این روز ها به عنوان تنقلات مصرف می‌شود. تازه بودن تاثیر بسیاری در طعم و مزه این دانه های ریز روغنی دارد، این ویژگی خصوصا در تخمه های آفتابگردان صدق می‌کند چرا که علاوه بر داشتن طعم بسیار دلنشین، از مزایای سلامتی مهمی برخوردار است. تخمه های آفتابگردان دانه های روغنی و کشیده ای هستند که در قسمت وسطی گل های آفتابگردان رشد می‌کنند و به صورت دایره وار به یکدیگر می‌چسبند. این دانه های در ابتدا به صورت کاملا خام هستند و با حرارت دهی می‌توان آنها را از خامی درآورد. این دانه ها طبیعتی خشک و گرم دارند و برای افراد دارای مزاج سرد بسیار مناسب است.

تخمه آفتابگردان به دسته بندی های مختلفی تقسیم می‌شود که دور سفید یکی از محبوب ترین آنهاست. همچنین، طعم هایی که به صورت صنعتی یا سنتی پیش از بسته بندی این محصولات به آنها اضافه می‌شود نیز انواع مختلفی را در بر می‌گیرد.

انواع طعم های تخمه آفتابگردان تازه عبارتند از:

 • گلپر
 • خام یا همان ساده
 • کچاپ
 • نمکی
 • لیمویی

با توجه به ذائقه و مزه های مورد علاقه خود می‌توانید این محصولات را در بسته بندی های صنعتی و یا به صورت فله و سنتی خریداری نمایید. ارزش غذایی تخمه آفتابگردان شامل لیست بلند بالایی از جمله موارد زیر است:

 1. آهن
 2. امگا 6
 3. ویتامین های B1, B6, و E
 4. پروتئین
 5. کلسیم
 6. روی

مزایای سلامتی از جمله کاهش افسردگی، رفع سردی بدن، ترمیم سوختگی ها، تامین قوای جنسی، تقویت و بهبود عملکرد سیستم عصبی، تقویت سیستم ایمنی بدن، مبارزه با کم خونی، کاهش علائم قبل از قاعدگی در خانم ها، و … از جمله مهم ترین خواص تخمه آفتابگردان محسوب می‌شود. استفاده از آن در انواع سالاد و غذاها نیز برای افرادی که به تنهایی علاقه ای به خودرن تخمه آفتابگردان ندارند مفید است. البته باید توجه داشت که در خوردن آنها تعادل را رعایت کنید چرا که مقدار بیش از حد تخمه آفتابگردان به دلیل داشتن چربی و کالری بالا از عوامل چاق کننده خواهد بود.

مراکز پخش مستقیم تخمه آفتابگردان دور سفید

مراکز پخش مستقیم تخمه آفتابگردان دور سفید این مجموعه از جمله مراکز عرضه مستقیم تخمه آفتابگردان دور سفید و پسته اکبری تواضع در طعم های مختلف است. به عبارت دیگر، پخش تخمه آفتابگردان در مقادیر عمده و خرد به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط این مجموعه انجام شده و محصولی با کیفیت و تازه را به دست مشتری می‌رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.