عرضه کننده تخمه آفتابگردان فله ای

تخمه آفتابگردان خواص و فواید بی شماری برای سلامتی انسان به همراه دارد. از جمله خواص تخمه آفتابگردان، بهبود سلامت قلب، مراقبت از پوست، ضد سرطان، افزایش انرژی و بهبود وضعیت خواب است. تخمه آفتابگردان دارای مقادیر زیادی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که به عملکرد مطلوب و سالم بدن انسان کمک می‌کند. تقریبا ۹۰ درصد چربی‌های موجود در تخمه آفتابگردان چربی‌های غیراشباع و سالم بوده و در نتیجه برای سلامتی مضر نیست. به همین دلیل بیشتر افراد تمایل به خرید تخمه آفتابگردان فله ای دارند و خوردن آن را هنگام تماشای تلویزیون نوعی سرگرمی می دانند اما باید در مصرف آن جانب احتیاط نیز رعایت شود.

عرضه کننده تخمه آفتابگردان فله ای

تخمه آفتابگردان لیمویی چه مشخصاتی دارد؟

تخمه آفتابگردان لیمویی چه مشخصاتی دارد؟ تخمه آفتابگردان دارای طعم های مختلفی از جمله ساده نمکی، گلپری، لیمویی و زردچوبه ای است. یکی از این طعم های مورد علاقه تخمه آفتابگردان لیمویی است. این نوع تخمه به دلیل طعم خوشایند و مطبوع لیمو ،طرفدار زیادی به ویژه بین جوانان دارد. البته نوع نمکی و ساده آن نیز مورد پسند است اما با یک مقایسه ساده در می یابیم که طعم لیمویی طرفدار بیشتری دارد. تخمه آفتابگردان لیمویی در بسته بندی های مختلف و با اوزان گوناگون توسط شرکت های تولیدی مختلف در بازار عرضه شده و افراد می توانند متناسب با نیاز و ذائقه خود یکی از آنها را خریداری کنند.

علاوه بر این تمام محصولات غذایی داخلی از جمله تخمه آفتابگردان، باید دارای نشان استاندارد و پروانه های بهداشتی لازم برای عرضه در بازار باشند تا مصرف کننده با خیالی آسوده اقدام به خرید کند.

تولید کننده تخمه آفتابگردان فله ای

تولید کننده تخمه آفتابگردان فله ای تولید تخمه آفتابگردان در کشور ما به صورت گسترده انجام می شود. در ایران استان آذربایجان غربی و به ویژه شهرستان خوی، قطب تولید تخمه آفتابگردان در کشور است. کیفیت تخمه های تولیدی در این شهرستان به قدری بالاست که در صورت ایجاد زمینه های صادراتی، قابلیت صدور به بسیاری از کشورها را داراست. با رقم خوردن این اتفاق، سود سرشاری نصیب تولیدکنندگان تخمه آفتابگردان خواهد شد.

تخمه آفتابگردان درجه یک خوی بسیار خوشمزه و لذیذ است و هنگام خوردن و شکستن آن طعم ارگانیک بودن این محصول کشاورزی را به راحتی درک خوهید کرد. شهرستان خوی مرکز خرید و فروش و عرضه عمده و فله ای تخمه آفتابگردان خام به قیمت عمده است و این کار از میدان خشکبار این شهرستان انجام می شود.

تخمه آفتابگردان تولیدی شهرستان خوی کاملا ارگانیک و طبیعی است و بر خلاف تخمه های آفتابگردان خارجی ، تخمه سناتور رژیمی، تخمه های چینی و تخمه کانادایی ، تخمه تراریخته و سرطان زا نیست و حاوی املاح معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.