عرضه کننده تخمه آفتابگردان کیلویی

شرکت آرشام تخمه بهترین عرضه کننده تخمه آفتابگردان کیلویی است. این شرکت سابقه زیادی در تولید تخمه داشته و جز شناخته شده ترین برندهای کشورمان است. آنها با کیفیت ترین پسته اکبری به روز و تخمه ها را به صورت کیلویی در اختیار تقاضا کننده ها قرار می دهند. برای ارتباط با آنها می توانید با مراجعه به سایت این شرکت با مشاوران آنها در مورد خرید مشورت کنید. همچنین آرشام تخمه در اکثر نقاط شهرهایمان دارای نمایندگی می باشد.

عرضه کننده تخمه آفتابگردان کیلویی

معرفی انواع تخمه آفتابگردان کیلویی

معرفی انواع تخمه آفتابگردان کیلویی تخمه های آفتابگردان از نظر اندازه هم درشت و هم ریز هستند که به دو صورت خام و شور به بازارها ارائه می شوند. تخمه های شور از نظر طعم و مزه بیشتر طرفدار به خود اختصاص داده است که به صورت کیلویی فروخته می شود.

تخمه خام خاصیت زیادی دارد و پر از مواد مغذی است. امروزه تخمه پوست کنده هم در همه جا موجود می باشد که توسط دستگاه های مخصوص پوست آن گرفته می شود. یک نوعی از تخمه وجود دارد که روغنی است و در طعم های مختلفی ارائه می شود مثلا طعم لیمویی و گلپری آن بسیار معروف می باشد و خیلی خوشمزه هستند.

انواع دیگری از تخمه ها مثل شمشیری. سنقری، تخمه خوی، تخمه آفتابگردان دور سفید وجود دارند که هر کدام از خواص زیادی برخوردار هستند و فقط در شکل و طعم باهم فرق می کنند. مثلا تخمه آفتابگردان شمشیری ظاهرا دراز و کشیده است ولی از نظر خاصیت هیچ فرقی با تخمه های دیگر ندارد.

خرید تخمه آفتابگردان کیلویی

خرید تخمه آفتابگردان کیلویی عرضه تخمه کیلویی و پسته اکبری تواضع برای کسی که مصرف کمی دارد مناسب است ولی خیلی ها آن را با تناژ بالا و مستقیم از خود کارخانه تهیه می کنند که هم ارزانتر برایشان تمام شود و هم بتوانند خودشان کمی سود رویش بکشند و بعد بفروشند.

این روزها شرکت آرشام خرید این تخمه ها را به صورت اینترنتی فراهم کرده و محصولات خود را در معرض دید عموم گذاشته تا مشتریان با مطالعه توضیحات آنها اقدام به خریداری نموده و سفارش دهند. این شرکت هم مجوز فعالیت و هم پروانه بهداشت دارد که تضمین دهنده کیفیت تخمه های آنها می باشد.

پرسنل این شرکت شبانه روز در پی به دست آوردن محصولی مرغوب هستند که بتوانند رضایت مشتری را برای خرید تخمه جلب کنند و اگر کسی با مشکلی برخورد و یا سوالی داشت می تواند با مشاورانی که در آنجا برای پاسخگویی حضور دارند تماس گیرد. شماره تماس و آدرس دفتر فروش شرکت آرشام در سایتشان موجود می باشد. حتی آنها دارای کارت بازرگانی هستند و به کشورهای خارجی هم که خواستار باشند این محصولات را صادر می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.