عمده فروشی تخمه آفتابگردان خام

تخمه آفتابگردان خام یکی از انواع دانه های گیاهی است که در کشور ما به صورت گسترده ای کشت و تولید می شود، این محصول خواص فراوانی داشته و از آن در روغن گیری هم استفاده می شود.

عمده فروشی تخمه آفتابگردان خام و مغز تخمه کدو مزمز این محصول را به صورت عمده و مستقیم و با کیفیتی منحصر به فرد عرضه می کند، برای راحتی مشتریان و دسترسی بهتر به این محصول، فروش انواع تخمه آفتابگردان به شکل غیر حضوری نیز انجام می شود.

عمده فروشی تخمه آفتابگردان خام

مزایای مصرف تخمه آفتابگردان خام

مزایای مصرف تخمه آفتابگردان خام تخمه آفتابگردان و تخمه کدو بو داده از جمله دانه های روغنی است که موارد مصرف زیادی دارد و به خاطر خاصیت فراوان از محبوبیت ویژه ای در بین خریداران برخوردار می باشد، مزایای مصرف تخمه آفتابگردان خام را می توان به شرح زیر بیان کرد:

  • این محصول حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین و چربی های مفید است، این چربی ها کلسترول بد خون را کاهش داده و میزان چربی مفید خون را افزایش می دهند، جالب است بدانید هر 30 گرم تخمه آفتابگردان حدود 12 درصد پروتئین دارد که در استحکام بافت ها و عضلات بدن موثر است.
  • یکی از مواد و ویتامین های مفیدی که به میزان فراوانی در این محصول وجود دارد اسید فولیک می باشد، اسید فولیک نوعی ویتامین از خانواده ویتامین های گروه ب است که برای ساخت گلبول های قرمز در بدن لازم می باشد، این ماده به ساخت سلول های جدید کمک کرده و از بروز سلول های سرطانی جلوگیری می کند.
  • تخمه خام آفتابگردان منبع خوبی از ویتامین ای و سلنیوم می باشد که می توان با مصرف حدود 30 گرم در روز تخمه آفتابگردان بیش از 70 درصد نیاز روزانه بدن به این ویتامین را تامین کرد، این ویتامین به منزله یک آنتی اکسیدان قوی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و با مصرف آن احتمال بروز بیماری های قلبی و چشم کاهش می یابد.

خرید تخمه آفتابگردان خام بسته بندی

خرید تخمه آفتابگردان خام بسته بندی خرید تخمه آفتابگردان خام بسته بندی از طریق این فروشگاه شناخته شده قابل انجام است، در این مرکز انواع تخمه آفتابگردان بسته بندی در وزن های مختلف با کیفیتی بی نظیر و درجه یک عرضه می شود، درشت و یکدست بودن در کنار تازگی و تمیزی از ویژگی های تخمه بسته بندی ارائه شده در این فروشگاه می باشد.

قیمت خرید تخمه آفتابگردان به خاطر عرضه انبوه و فروش به شیوه مستقیم آن بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، قطعا قیمت خرید یک کیلو از این محصول به صورت کلی با قیمت خرده فروشی آن تفاوت کرده و بسیار پایین تر خواهد بود، خریداران می توانند هر حجمی از این تخمه خام را به سهولت به شیوه آنلاین سفارش داده و آن را در کمترین زمان تحویل بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.