فروشنده تخمه آفتابگردان روغنی

تخمه آفتابگردان روغنی، به رنگ سیاه می باشد و بیشتر برای مصرف پرندگان استفاده می شود. پرندگان با خوردن این تخمه سیاه رنگ، انرژی و پروتئین زیادی، نصیب شان می شود و تا ساعت ها، سیر می شوند. علاوه بر این ها، این دانه های روغنی، در صنعت روغن گیری از آن ها، روغن تهیه می کنند، که بسیار حائز اهمیت است. این دانه های سیاه، ارزش بالایی دارند و بسیار پر کاربرد از چند جهت می باشند، از جمله، در روغن گیری و خوراک پرندگان، استفاده می شود.

فروشنده تخمه آفتابگردان روغنی

ویژگی های تخمه آفتابگردان روغنی

ویژگی های تخمه آفتابگردان روغنی تخمه آفتابگردان روغنی، جزو دانه های روغنی می باشد که در صنعت روغن گیری، از آن استفاده می شود، که به روغن این دانه ها، روغن گیاهی آفتابگردان، می گویند. علاوه بر استفاده در صنعت روغن گیری، به عنوان یک غذای کامل پرندگان، نیز به حساب می آید. پوست این دانه روغنی، برخلاف، انواع دیگر تخمه آفتابگردان، پوسته سختی ندارد و بسیار نازک تر می باشد و به راحتی می شکند. نه تنها پرندگان، بلکه انسان ها نیز، از این تخمه ها به صورت های بو داده و نمکی استفاده می کنند.

این تخمه آفتابگردان به علت چربی بالایی که دارد، غنی از انواع ویتامین ها و املاح می باشد که با خوردن آن، فیبر و فسفر زیادی جذب بدن می شود، همچنین به علت روی فراوان در این تخمه ها، از مشکلات پوست و مو و همچنین پوکی استخوان جلوگیری می کند. یک ویژگی بسیار جالب این دانه ها، در از بین بردن سنگ و شن کلیه می باشد، که بسیار موثر و مفید می باشد.

قیمت تخمه آفتابگردان روغنی

قیمت تخمه آفتابگردان روغنی برای خرید تخمه آفتابگردان روغنی، باید به فروشنده تخمه مراجعه کرد. فروشنده انواع مدل های تخمه را، به خریداران عرضه می کند، کافی است هرکسی بر اساس نیاز مصرفی خود، این دانه ها را انتخاب و خریداری کند. برای دسترسی بهتر و آشنایی با انواع تخمه و کاربرد های آن، بهتر است به سایت اینترنتی فروش تخمه، مراجعه کرد تا از نزدیک با خواص تخمه آشنا شد.

در این سایت ها، قیمت تخمه روغنی، به همراه ویژگی های آن قید شده است، که شما با خیال راحت می توانید خرید کنید.برای خرید، باید از شرکت های معتبر، که دارای نماد اعتماد می باشند، خرید کرد. یکی از این شرکت های بسیار معتبر، که در امر خرید و فروش تخمه آفتابگردان می باشد، شرکت آرشام تخمه می باشد، که راه را برای دسترسی همگان، به با کیفیت ترین دانه های آفتابگردان، هموار کرده است. برای خرید و مشاوره به سایت شرکت مراجعه فرمایید، تا بهترین محصول، نصیب شما گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.