فروشندگان تخمه آفتابگردان شور مرغوب

یکی از خوردنی های جذاب و بسیار سرگرم کننده در میان خانواده های ایرانی، انواع آجیل به خصوص انواع تخمه می باشد. یکی از محبوب ترین آجیل ها تخمه آفتابگردان است چرا که علاوه بر طعم دلچسبی که دارد به دلیل داشتن پوسته نرم تر نسبت به سایر تخمه ها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. آجیل فروشی های سطح شهر معتبر ترین مراکز تهیه و خرید انواع تخمه آفتابگردان شور و تخمه هندوانه ژاپنی خام مرغوب و تازه و با کیفیت می باشند که می توانید جهت خرید به این فروشندگان مراجعه نمایید.

فروشندگان تخمه آفتابگردان شور مرغوب

طرز تهیه تخمه آفتابگردان شور

طرز تهیه تخمه آفتابگردان شور

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که معتقدند محصولات ارگانیک از طعم و خاصیت بیشتری برخوردار هستند و بهداشتی تر می باشند و تمایل دارند محصولات مختلف را به صورت ارگانیک در منزل خود تهیه نمایند بهتر است طرز تهیه تخمه آفتابگردان شور و بو داده را فرا گرفته و به تهیه این آجیل خوشمزه بپردازید.

یکی از ساده ترین روش های تولید یک محصول ارگانیک، مربوط به تهیه انواع تخمه می باشد که کاری بس آسان و مفرح است. برای تهیه تخمه آفتابگردان شور در منزل خود می توانید تخمه های خام آفتابگردان را از گل جدا کرده آن را شسته و بگذارید خشک شوند سپس مقدار بسیار کمی روغن در حد چند قطره را در ظرفی ریخته تخمه ها را به آن افزوده و تفت دهید.

در حین تفت می توانید به مرور میزان نمک دلخواه و چند قطره آبلیمو نیز به آن بیفزایید و دوباره به تفت دادن تخمه ها ادامه دهید. افزودن مقداری سماق یا گلپر به تخمه ها نیز می تواند طعم متفاوتی را به آن ها ببخشد در نهایت پس از ده دقیقه تا پانزده دقیقه می توانید تخمه ها را از شعله برداشته و کنار بگذارید تا سرد شده و قابل خوردن شوند.

خرید تخمه آفتابگردان شور ارگانیک

خرید تخمه آفتابگردان شور ارگانیک خرید تخمه آفتابگردان و تخمه کدو کیلویی ارگانیک می تواند اندکی مشکل باشد چرا که عمده تخمه های موجود در مراکز فروش به صورت صنعتی تولید و طعم دار شده اند اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که این گونه محصولات حتی اگر به صورت صنعتی نیز تهیه و روانه بازار شوند باز هم دارای کیفیت اعلا و طعم خوب و دلچسب می باشند.

خرید و فروش انواع آجیل هم چون:

  1. انواع مختلف تخمه از جمله تخمه آفتابگردان، تخمه ژاپنی و …
  2. انواع پسته شامل پسته شور ساده و زعفرانی و ..
  3. فندق، گردو و …

در کل کشور هم به صورت فله و عمده و هم به صورت بسته بندی انجام می شود و مشتری به راحتی می تواند بسته به نیاز و سلیقه خود آن را خریداری و استفاده نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.