فروشندگان تخمه کدو گوشتی دو آتشه

تخمه کدو گوشتی دو آتشه دارای ویتامین های B2وEو A و امگا 3میباشد .از تخم کدو گوشتی دو آتشه میتوان برای میان وعده ها استفاده کرد چون یک نوع مکمل غذایی به حساب می آید. مصرف این نو ع محصول برای سلامتی شما و کودکانتان بسیار مفید می باشد و خریدار از مصرف آن نهایت ِلذت را می برد.


فروشندگان تخمه کدو گوشتی دو آتشه

نکات کلیدی در انتخاب تخمه کدو بو داده

نکات کلیدی در انتخاب تخمه کدو بو داده نکات مهم در مورد تخمه کدو بو داده:پوست را زیبا و شفاف می کند چون دارای امگا 3 می باشد،به درمان جوش و آکنه کمک میکند ،این خشکبار دارای آهن می باشد وبه رشد مو و رفع شوره سر کمک می کند و مانع از ریزش مو می شود.

باعث دید چشم بهتر و به زود خوب شدن زخم بدن کمک می کند چون ویتامین Aرا دارا است.برای اینکه از ریزش مو جلوگیری کنید می توانید از روغن این تخمه کدو مانند ماسک مو استفاده کرده و بعد از ۲۴ ساعت آن را بشویید.

از عوارض تخمه کدو :

تخمه کدو علاوه بر پر خاصیت بودنش عوارض هایی هم می تواند داشته باشد برای بعضی از افراد از جمله :

باعث خارش پوست می شود ،مصرف زیاد آن ممکن است منجر به اسهال گردد وباعث گرفتگی و مشکل تنفسی هم می شود.

تولید کنندگان تخمه کدو گوشتی دو آتشه

تولید کنندگان تخمه کدو گوشتی دو آتشه تولید تخمه کدو به دلیل کیفیت زیاد وخوش طعم بودنش به صورت انبوه است و طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است .روش درست کردن تخمه کدو گوشتی دو آتیشه در منزل:

یک کدو بخرید وآن را از وسط قاچ کرده و دانه هایش را از درون لایه ای چسپناکی که دارد بیرون آورید وآنهارا تمیز بشورید وبعد آن را روی یک پارچه تمیز پهن کرده تا خوب خشک شود و وقتی خشک شد آن را در دمای ۴۰۰ درجه در داخل فر بگذارید و به صورت مدام به تخمه ها از پشت شیشه فر نگاه کنید رنگ آن باید به طلایی در بیاید و زیاد سفت نشود و بعد مقداری ادویه به آن اضافه کنید وبه هم بزنید البته این کار سلیقه ای می باشد،روش دیگر درست کردن تخمه کدو این است که آن را در جلوی نور مستقیم خورشید قرار دهیم این روش نسبت به حرارت فر چند روز طول میکشد تا تخمه ها خشک شود.

مصرف تخمه دو آتیشه بجز اینکه دارای خواص فراوانی است خوش طعم هم می باشد.

بخش انواع تخمه کدوی گوشتی دو آتشه در سطح کشور توسط سایت های موجود در اینترنت انجام می شود و تولید کنندگان محصولات خودرا با ذکر ویژگی ها در سایت ها معرفی کرده وسفارش اینترنتی خود را ثبت میکنند به این ترتیب واسطه گران حذف خواهند سد وخریدار بهای کمتری را برای خرید میپردازد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.