فروشگاه تخمه آفتابگردان لیمویی ترش

تخمه آفتابگردان لیمویی یکی از پرمصرف ترین و پرطرفدارترین تنقلات بین عموم مردم است. این نوع تخمه خواص زیادی نیز دارد. جلوگیری از بروز سرطان پروستات در بین آقایان و کمک به دردهای روماتیسمی، کمک به سلامت و جوان سازی پوست و کاهش چین و چروک پوست از جمله خواص این خوراکی مطبوع است. نشستن مقابل تلویزیون و تماشای برنامه مورد علاقه در حالی که ظرفی پر از تخمه کنار دستان شماست، توصیه ای لذت بخش است.

فروشگاه تخمه آفتابگردان لیمویی ترش

نوع بسته بندی تخمه آفتابگردان لیمویی

نوع بسته بندی تخمه آفتابگردان لیمویی تخمه آفتابگردان لیمویی دارای بسته بندی های مختلف با رنگ های زیبا و فریبنده و اوزان متفاوت است. بسته بندی این محصول پرطرفدار به صورت سلفونی و پاکتی است. البته برخی عرضه کنندگان، پس از خرید تخمه معمولی به صورت فله، آن را با آب لیمو و گرد لیمو طعم دار کرده و به صورت فله ای و بدون بسته بندی و با طعم لیمویی به فروش می رسانند. البته خرید تخمه های آفتابگردان لیمویی فله ای برای خریداران مقرون به صرفه تر است.

کارخانه های مختلف عرضه کننده تخمه آفتابگردان، رنگ مخصوصی را برای سلفون ها و پاکت های تخمه خود انتخاب می کنند. در حال حاضر در بازار بسته بندی هایی به رنگ های سبز، زرد و آبی و … وجود دارد که هر کدام مخصوص یک کارخانه است و البته معمولا بر روی آنها عکسی از گل آفتابگردان نیز نقش بسته است.

علاوه بر این، تخمه های آفتابگردان موجود در کارخانه ها، در کنار گذارندن مرحله طعم دار شدن، مرحله سورتینگ را نیز طی می کنند. در این مرحله تخمه آفتابگردان ممتاز از تخمه آفتابگردان معمولی جدا شده و به صورت جداگانه نیز بسته بندی می شوند.

قیمت تخمه آفتابگردان لیمویی ممتاز

قیمت تخمه آفتابگردان لیمویی ممتاز تخمه آفتابگردان بسته به کیفیت و تازگی آن قیمت های مختلفی دارد. هر چه کیفیت تخمه بهتر باشد قیمت آن بیشتر است. به طور مثال قیمت تخمه آفتابگردان لیمویی ممتاز در مقایسه با تخمه آفتابگردان معمولی گران تر است.

عوامل دیگری نیز وجود دارد که بر قیمت تخمه آفتابگردان تاثیر می گذارد. ریز و درشتی تخمه ها و طعم های مختلف آن باعث تغییر قیمت آن می شود. معمولا تخمه های درشت خوش خوراک تر و پرطرفدارتر هستند و در نتیجه قیمت بیشتری هم دارند. البته ممکن است برخی طعم های تخمه از جمله طعم لیمویی به علت تقاضای زیاد و محبوبیت بالا گران تر از سایر طعم ها باشد.

علاوه بر این در صورتی که تخمه آفتابگردان به صورت فله ای عرضه شود، دیگر نیازی نیست که خریدار هزینه بسته بندی آن را پرداخت کند. در نتیجه هزینه کمتری برای خرید تخمه می پردازد و خریدی اقتصادی تر خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.