فروشگاه عرضه تخمه کیلویی تازه درجه یک

تخمه از بهترین آجیل و خشکباری است که در مهمانی های مختلف و در سفرها همراه همیشگی ما است. تخمه در رقم های مختلفی چون شمشیری، دور سفید، روغنی و تخمه شور در ایران موجود می باشد که به صورت کیلویی به فروش می رسد.

فروشگاه عرضه تخمه کیلویی تازه درجه یک و تخمه آفتاب گردان درجه یک در سراسر کشور دایر می باشد و فقط مصرف کننده کافی است از طریق این سایت تخمه را در وزن های متفاوتی با قیمتی عالی بدون واسطه خریداری کند.

فروشگاه عرضه تخمه کیلویی تازه درجه یک

راهنمای انتخاب بهترین تخمه کیلویی بهداشتی

راهنمای انتخاب بهترین تخمه کیلویی بهداشتی تخمه دارای خاصیت عالی بوده و دانه روغنی بوده که برای مصارف مختلفی استفاده می شود. برای خرید تخمه درجه یک باید به نکاتی توجه کنیم تا بهترین تخمه آفتابگردان خام چینی را خریداری نماییم. در این مطلب تمام سعی خود را داشته ایم تا یک راهنمای عالی برای انتخاب بهترین تخمه کیلویی بهداشتی را بیان کنیم.

  • تخمه را به دو صورت شور و ساده می توان خریداری نمود اگر تخمه کیلویی شور مد نظر شما باشد حتما باید به پخت آن توجه کرد و باید به صورت تازه پخت شده باشد و سوخته یا کپک زده نباشد.
  • نوع بسته بندی تخمه بسیار مهم است و حتما تخمه باید بعد از چیدن شدن با دستگاه های مخصوصی تمیز شود تا تمام تخمه های پوچ یا گل های آفتابگردانی که با آن مخلوط است به خوبی از تخمه جدا گردد.
  • بهتر است اول تخمه را بخورید تا از طعم خوبی که دارد مطمئن شوید اگر تخمه مزه تلخی داشته یا کپک زده بود و یا دارای کرم خوردگی بود از خرید آن ممانعت کنید زیرا بهداشتی نمی باشد.
  • تخمه نباید نمناک باشد زیرا این تخمه اگر خشک شود از وزن آن کاسته می شود پس بهتر است به این نکته در هنگام خرید نیز توجه کنید تا بهترین تخمه بهداشتی را خریداری کنید.

قیمت خرید مستقیم تخمه کیلویی از کارخانه

قیمت خرید مستقیم تخمه کیلویی از کارخانه با توجه به اینکه تخمه دارای رقم های متفاوتی می باشد قیمت این رقم ها نیز با هم فرق می کند. قیمت تخمه کیلویی بسته به نوع شور بودن آن نیز متغیر است و تخمه شور همراه با گلپر و زعفران و.. با قیمتی متفاوت به فروش می رسد. به طور کلی عامل اصلی که بر قیمت این محصول اثر می گذارد این موارد می باشند.

  • هزینه های کشت تخمه اعم از هزینه های کارگران، هزینه آبیاری، هزینه ماشین آلات کشاورزی همگی بر قیمت اثر دارد.
  • دستگاه های که در کارخانه موجود می باشد و وظیفه پاک کردن تخمه از هر سنگ و آلودگی را بر عهده دارد.
  • نحوه خرید نیز بر قیمت اثر گذار است اگر آن را به صورت آنلاین و بدون واسطه از خود کارخانه به صورت مستقیم بخرید ارزانتر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.