فروشگاه عمده تخمه آفتابگردان دور سفید 5 کیلویی

تخمه آفتابگردان دور سفید که محصول اولیه ی آمریکای شمالی می باشد دارای ارزش غذایی بسیاری می باشد و دارای ویتامین ای و فولات می باشد که بسیار آن را پر خاصیت کرده است. فروشگاه تخمه آفتابگردان با عرضه عمده این نوع تخمه و با ارائه آن در بسته های پنج کیلویی نیاز بازار را تامین می نماید و با مراجعه به این فروشگاه می توان بهترین نوع تخمه را خریداری کرد.

فروشگاه عمده تخمه آفتابگردان دور سفید 5 کیلویی

تخمه آفتابگردان دور سفید سرشار از پروتئین

تخمه آفتابگردان دور سفید سرشار از پروتئین این دانه ی روغنی با خاصیت دارای پروتئین بالایی می باشد که هم به صورت خام و هم بو داده مورد استفاده قرار می گیرد و از آن روغن گرفته می شود و می توان گفت بیشترین روغن مصرفی جهان از این دانه ی خوراکی گرفته می شود.

تخمه دارای خواص زیادی می باشد از جمله این که به دلیل فاکتور های آنتی اکسیدانی که در خود دارد از مرگ و پیری زود رس جلوگیری می کند، منیزیم بالایی دارد و از افسردگی پیشگیری می کند، برای تیروئید مناسب است، به دلیل وجود ویتامین ای برای سلامت و شفافیت پوست بسیار مفید و سودمند می باشد و حتی برای سلامت مو نیز خوردن آن توصیه می شود، همان گونه که قبلا گفته شد برای افسردگی مناسب است چرا که باعث آرامش مغز می شود و مزاج بدن را به تعادل می رساند. دارای اسیدهای چرب امگا 3 و 6 می باشد و میتوان گفت برای خانم های باردار مصرف آن مفید است.

با تمام فوایدی که از این ماده ی خوراکی خوشمزه نام برده شد حتما باید توجه داشت که افراط در مصرف هر چیزی به جای سودمند بودن برای بدن مضر می باشد و تخمه آفتابگردان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد چرا که روغن داخل آن ممکن است میزا چربی در بدن را افزایش دهد و موجب سرگیجه در بعضی از افراد شود به همین دلیل حتما باید در خوردن آن احتیاط شود.

خرید ارزان تخمه آفتابگردان دور سفید بصورت عمده

خرید ارزان تخمه آفتابگردان دور سفید بصورت عمده برای خرید ارزان تخمه آفتابگردان دور سفید به صورت عمده می توان به تولید کنندگان این محصول یا کسانی که این محصول را به صورت عمده عرضه می کنند مراجعه نمود.

البته این نکته قابل ذکر می باشد که امروزه هم تولید کنندگان و هم عرضه کنندگان و فروشندگان ترجیح می دهند که معاملات خود را به صورت اینترنتی انجام دهند چرا که خیلی از هزینه های جانبی حذف می شود و تخمه بدون هیچگونه واسطه ای به دست مشتری می رسد و هر دو این عامل ها باعث می شود که کالا با قیمت کمتری به دست مشتری برسد و همین امر موجب فروش و افزایش درآمد و جلب مشتری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.