فروش تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

تخمه آفتاب گردان شمشیری، نوعی از تخمه است که به دلیل قد کشیده و بلند و حالت شمشیری مانندی که دارد به این نام خوانده می شود. تخمه آفتابگردان شمشیری و تخمه کدو بدون پوست از خواص بسیاری همچون آنتی اکسیدان ها و انواع ویتامین ها برخوردار است. همچنین از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین انواع تخمه محسوب می شود. امروزه عرضه کنندگان تخمه آفتابگردان، این محصول را هم به صورت خام و هم به صورت بوداده در طعم های مختلف نمکی، گلپر، لیمویی، زردچوبه ای و… به مشتریان عرضه می کنند.

فروش تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

5 مشخصه تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

5 مشخصه تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز تخمه اعلا باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:

1- پوک و شکسته نداشته باشد.

2- یک دست باشد به این معنا که قد و اندازه تخمه ها به صورت حدودی یکسان باشد.

3- مغز تخمه تلخ یا آفت زده نباشد و مغز متناسب با اندازه پوسته تخمه باشد (مغز کوچک نباشد).

4- رنگ پوسته شمشیری کاملا مشکی و براق و بدون رگه سفیدی باشد و ترک یا شکستگی نداشته باشد.

5- طعم و مزه خوبی داشته باشد و چربی آن حس شود.

تخمه آفتابگردان شمشیری با توجه به قد آن به انواع درجه یک، دو، سه و چهار تقسیم می شود. این تقسیم بندی فقط به اندازه و قد اشاره دارد و این چهار نوع، از نظر طعم و مزه و کیفیت مغز تفاوتی با یکدیگر ندارند.

قیمت تخمه آفتابگردان شمشیری اعلا

قیمت تخمه آفتابگردان شمشیری اعلا به طور میانگین قیمت مغز تخمه آفتابگردان بوداده در حجم کم،هر کیلو 40 هزار تومان است و برای خرید بالای 40 کیلوگرم به صورت عمده، هر کیلو 32 هزار تومان است.

معمولا خریداران عمده، به مزارع کاشت تخمه آفتابگردان مراجعه می کنند تا بتوانند مستقیماً از کشاورز تخمه بخرند و با حذف واسطه ها، قیمت تمام شده را برای مشتریان به حداقل ممکن برسانند. اما بسیاری از شرکت های عرضه کننده نیز هستند که با فروش محصول مرغوب و با کیفیت توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جلب کنند و رضایت خاطر آنان را فراهم سازند. با توجه به خدماتی که در راستای سفارش مشتری وجود دارد، قیمت تمام شده نوع خام و بو داده و همچنین نوع ساده و طعم دار تخمه ها با یکدیگر متفاوت است. معمولاً برای طعم دار کردن تخمه های بو داده، از طعم های نمکی، گلپر، آبلیمو و نمک، ادویه دار، کچاپ، فلفلی، سرکه ای و… استفاده می شود. نوع اعلای تخمه آفتابگردان شمشییتوری از پرطرفدارترین و خوشمزه ترین انواع تخمه است که به دلیل قد بلند و کشیده و طعم عالی آن در ظروف آجیل مشتریان، زینت بخش مجالس است.

امروزه برای خریداران انواع تخمه آفتابگردان، با توجه به حجمی که سفارش داده می شود، بسته بندی های با کیفیتی عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.