فروش تخمه آفتابگردان صادراتی

تخمه یکی از خشکبار مقوی است که سرشار از ویتامین D است. تخمه انواع مختلفی از جمله: دور سفید، سنقری، شمشیری و روغنی که هر کدام برای مصارفی مورد استفاده قرار می گیرد. تخمه آفتابگردان جزء ارقام صادراتی می باشد که ارزش غذایی بالایی دارد و به صورت خام و شور مورد استفاده فراوان قرار می گیرد. همچنین بخاطر خواص زیاد و همچنین روغن مناسب برای روغن گیری نیز از آن استفاده می شود. فروش تخمه آفتابگردان صادراتی به روش های مختلفی امکانپذیر است.

فروش تخمه آفتابگردان صادراتی

فرایند تولید تخمه آفتابگردان صادراتی

فرایند تولید تخمه آفتابگردان صادراتی همانطور که می دانید تخمه انرژی زا می باشد و برای تمامی سنین مفید است. این فرآورده جزء با کیفیت ترین محصول است که برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد. عده ای از فرایند تولید تخمه آفتابگردان صادراتی اطلاعات کافی ندارند. با ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با این فرایند آشنا کنیم.

ابتدا انتخاب بهترین زمین برای کاشت تخمه آفتابگردان است پس از شخم و آبیاری بهترین تخمه آفتابگردان برای بذر انتخاب کرده و به مدت دو روز در آب خیس نگه می داریم تا جوانه بزند سپس به وسیله نیروی انسانی این بذر ها را در زمین می کارند تخمه آفتابگردان باید در اندازه های 10سانتی متر با بذر دیگری فاصله داشته باشد.

سپس هر ده روز آن منطقه را به روش معمولی آبیاری می کنیم بعد از هر سه بار آبیاری از کود های مختلفی برای پر شدن مغز تخمه و رشد بهتر تخمه استفاده می کنیم. گیاه تخمه وقتی به 7 سانت رسید آن را هرس می کنیم و فقط یک گیاه تخمه نگه می داریم تا توان خاک و آب فقط به آن برسد. پس از سه ماه یعنی از اواخر خرداد تا اواخر شهریور آبیاری، کود دهی مناسب تخمه آفتابگردان بزرگ شده اند.

بعد از آب هفتمی که به آفتابگردان می رسانیم باز آن را هرس کرده و بچه هایی که دور بزرگترین سر آفتابگردان بیرون آمده اند را برش می دهیم تا فقط آب و کور به آن سره برسد. بعد از آب دهم بهترین و با کیفیت ترین تخمه آفتابگردان حاضر برای چیدن است.

قیمت تخمه آفتابگردان صادراتی

قیمت تخمه آفتابگردان صادراتی قیمت تخمه صادراتی به ویژگی نظیر: یک دستی، تمیز و پاک شده، تازگی و با کیفیتی و همچنین به طعم و مزه و نوع تخمه بستگی دارد. تخمه آفتابگردان دور سفید بهترین محصول برای صادرات است چون پوست محکم تری دارد که شور کردن آن کار بهتری است و برای روغن گیری نیز از آن استفاده می شود.

خریدارانی که وقت کمی دارند و تخمه آفتابگردان صادراتی را می خواهند می توانند از طریق سایت زیر اقدام کرده و انواع تخمه را به صورت عمده و با قیمت استثنایی خرید کنند و مورد استفاده فراوان قرار دهند تخمه آفتابگردان به دلیل مزیت های فراوان خواهان زیادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.