فروش عمده تخمه کدو ارزان

تخمه کدو را ارزان و با کیفیت بسیار مناسب از فروشنده این محصول درخواست کنید و در فروش تخمه کدو قیمت کمتری آن را برای هر کیلوگرم از آن پرداخت نمایید همچنین فروش عمده تخمه کدو ارزان می‌تواند برای صادرکنندگان نیز فوق العاده مناسب باشد و به آنها این هم امکان را می دهد تا بتوانند بهترین این محصول را در بسته‌بندی مناسب به دست آورند و صادر کننده آن به کشورهای دیگر باشند و به این ترتیب درآمد مناسبی از ارائه این کدوی با کیفیت ایرانی به دست آورند.

فروش عمده تخمه کدو ارزان

مشخصات تخمه کدو ارزان

مشخصات تخمه کدو ارزان کدو از دانه های آجیلی بسیار خوشمزه است که از میوه کدو به دست می‌آید و طعم آن فوق‌العاده بوده که دلیل آن میزان چربی موجود در آن است؛ از مشخصات این تخمه می توان به درشت بودن سایز آن اشاره کرد همچنین دانه ها کاملا سالم هستند درصد شکستگی موجود در این محصول فوق العاده کم و ناچیز است.

تخمه ها از یکدستی زیادی برخوردار نبوده و در در نوع بوداده و شور محصول میزان نمک نیز بسیار مناسب است؛ از دیگر مشخصات مهم این تخمه می‌توان به مغز زیاد آن اشاره کرده که نسبت به کل تخمه رقم قابل توجهی است همچنین شکل ظاهری میوه بسیار سالم است و به هیچ عنوان نشانه‌ای از بیماری‌های قارچی که اغلب به صورت لکه های سیاه است بر روی آن دیده نمی‌شود.

تخمه از وزن مناسبی نیز برخوردار است به این معنی که وزن هر ۱۰۰ عدد از آن بیشترین مقدار ممکن است همچنین می توان به پوسته نسبتاً نازک آن اشاره کرده که باعث می‌شود این محصول برای استفاده به عنوان تخمه آجیلی فوق العاده مناسب باشد و مصرف آن نیز راحت تر خواهد بود.

داشتن پوسته نازک یک مزیت ویژه برای آن است و باعث می‌شود آب نمک راحت به درون آن نفوذ کند و به این ترتیب مغز نیز نمک را به خود بگیرد که در بالا بردن کیفیت این محصول بسیار تاثیرگذار می باشد.

ویژگی های تخمه کدو ارزان

ویژگی های تخمه کدو ارزان تخم کدو با قیمت ارزان به دست می آید و به دلیل این که ویژگی های خاصی دارد مورد استقبال تولیدکنندگان انواع آجیل قرار گرفته است؛ این محصول بسیار خوش رنگ بوده و رنگ آن سفید یا سفید مایل به کرم است و این در فروش محصول بسیار موثر خواهد بود.

از ویژگی‌های خاص این تخمه می‌توان به میزان اسید چرب یا روغن غیر اشباع موجود در آن اشاره کرد که باعث شده مزه آن بسیار بهتر باشد همچنین تخمه دارای میزان پروتئین مناسبی است و املاح معدنی و ویتامین های زیادی در آن وجود دارد.

از ویژگی‌های این تخمه می توان به عطر و بوی خوب آن اشاره نمود که در مرحله تفت دادن آن به راحتی قابل تشخیص است و به همین دلیل یکی از آجیل های محبوب و نسبتاً گران قیمت نیز به شمار می‌آید؛ این محصول می تواند طعم های مختلف را به خود بگیرد و پوسته خارجی خشک آن قادر است انواع محلول به خود جذب کند.

داشتن کمترین میزان رطوبت هم در مغز و هم در پوسته چوبی این محصول باعث می شود کیفیت بسیار بالایی به خصوص در نگهداری بلند مدت داشته باشد و چنانچه در شرایط مناسب قرار گیرد می تواند به مدتی طولانی طعم و مزه خود را نیز حفظ کند.

قیمت عمده تخمه کدو ارزان

قیمت عمده تخمه کدو ارزان تخمه کدو را می توانید با قیمت ارزان تهیه کنید و در سفارش این محصول آن به صورت عمده سفارش داده شود که به طور کاملاً واضح قیمت آن کمتر خواهد بود و این برای همه خریداران علی‌الخصوص مشتریان عمده فوق العاده مناسب است زیرا درآمد حاصل از فروش این تخمه بیشتر خواهد بود.

استعلام قیمت عمده تخمه راحت انجام می شود و برای این کار می توان از راه دور به صورت تلفنی یا انواع شبکه های اجتماعی از قیمت روز این تخمه باخبر شد و به این ترتیب با ارزانترین قیمت تخمه کدو آن را در بسته بندی تهیه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.