فروش تخمه کدو خوی

آرشام تخمه به عنوان یکی از فروشندگان انواع تخمه، فروش تخمه کدو خوی از نوع درجه یک و با کیفیت را نیز به صورت عمده در دستور کار خود قرار داده است.

فروش تخمه خوی و مغز تخمه کدو مزمز در ایران با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است زیرا این تخ علاوه بر مزه و طعم بسیار عالی و بی نظیری که دارد مصارف دارویی و درمانی نیز داشته و بسیاری از افراد آن را جهت مصارف درمانی تهیه و مصرف می‌ کنند.

فروش تخمه کدو خوی

معرفی بهترین تخمه کدو خوی

معرفی بهترین تخمه کدو خوی توزیع تخمه کدو بو داده شهر خوی به صورت عمده به بازار های کشور انجام می شود. این توزیع در دو نوع عمده و کلی انجام نی شود که به اصطلاح تخمه های قلمی و تخمه های گوشتی نامیده می شوند.

  • در این بین تخمه های گوشتی نسبت به نوع قلمی دارای کیفیت بهتر و مزه بهتری هستند. همانطور که گفته شد این نوع تخمه دارای خواص درمانی نیز هست که نوع گوشتی آن دارای خواص و مزایای بیشتری است.
  • شاید تا به حال برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که طبیعت تخمه کدو گرم است یا سرد؟ بهتر است بدانید که این نوع تخمه دارای طبیعتی سرد بوده و بهتر است بعد از مصرف آن کمی عسل به عنوان مصلح آن استفاده نمایید.
  • شما می توانید بهترین نوع این تخمه که بدون هیچ گونه ناخالصی یعنی تخمه های تلخ می باشد را به دو صورت بو داده یا خام مصرف نمایید. مصرف آن به صورت بو داده می تواند کمی خوش طعم تر و خوشمزه تر باشد. اما نوع خام آن نیز طرفداران خاص خود را دارد.
  • بهترین نوع تخمه های کدو شهر خوی به صورت یکدست و کاملا سالم، عاری از هرگونه تخمه معیوب در گونی های ده و بیست کیلویی بسته بندی می شوند و به صورت خام به بازار های فروش ارائه می شوند.

مرکز توزیع تخمه کدو خوی

مرکز توزیع تخمه کدو خوی مراکز بسیار زیادی در شهر خوی وجود دارند که تخمه را به صورت مستقیم از تولید به مصرف توزیع می کند. اما وقتی که این تخمه ها به شهر های دیگر می رسند طبیعتا به دست واسطه ها افتاده و قیمت آن ها برای مصرف کنندگان و مشتریان آن ها افزایش پیدا می کند. بنابراین خرید این تخمه ها به صورت مستقیم برای مشتریان بسیار به صرفه تر خواهد بود.

شما نیز می توانید انواع بسیار با کیفیت و درجه یک این نوع تخمه را به صورت مستقیم و از تولید به مصرف از طریق وب سایت فروشگاهی ما با قیمتی بسیار عالی نسبت به بازار فروش خریداری نموده و ان را در مکانی که خودتان در لینک خرید ثبت می نمایید از ماتحویل بگیرید.

  • تبلیغات:

۱. تا به حال از تاثیر مغز تخمه در تعیین جنسیت شنیده اید؟

۲. مغز گردو که در حفره مغز مردی جوانه زد!

۳. عشق به مغز فندق دردسر ساز شد.

۴. بهترین جایگزین برای پسته معرفی شد!!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.