فروش تخمه کدو صادراتی

در حال حاضر فروش تخمه کدو صادراتی به صورت مستقیم و بی واسطه در تناژ بالا و بهترین کیفیت ممکن بسته بندی و قیمت بسیار مناسب در بازارهای مصرفی مختلف داخلی و خارجی در حال انجام است که توانسته مشتریان و متقاضیان زیادی را مجذوب خود نماید و با کسب اعتماد و رضایت آنها بر میزان عرضه و تقاضا برای آن تا حدود زیادی بیفزاید.

البته فروش این محصول و تخمه آفتاب گردان چینی به صورت اینترنتی می باشد که دارای مزایای منحصر به فرد و نیز قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر است.

فروش تخمه کدو صادراتی

معرفی انواع تخمه کدو صادراتی

معرفی انواع تخمه کدو صادراتی

در کشور عزیزمان ایران انواع تخمه به ویژه رقم کدو آن در کیفیت ممتاز تولید می شود که کیفیت آن با توجه به منطقه سطح کشت از طعم و مزه متفاوتی برخوردار است.

از انواع تخمه کدو می توان به تخمه کدو مرمری، کدو ریز مشهدی، گوشتی و غیره اشاره نمود که از لحاظ ظاهر، کیفیت، طعم و مزه بسیار مطلوب و خوشمزه است.

باید متذکر و خاطر نشان کرد که این نوع تخمه بیشتر به صورت آجیلی استفاده می شود که گاها از پودر یا مغز آن نیز در دیزاین کیک و شیرینی بسیار کاربرد دارد.

البته تخمه کدو و تخمه آفتاب گردان سیاه به دو صورت بو داده و خام مورد استفاده قرار می‌ گیرد که هر دو طعم آن دارای طرفداران زیادی در میان افراد با ذائقه ها و مزاج های مختلف می باشد.

شایان ذکر است که تخمه کدو حاوی مقادیر زیادی از انواع مواد مغذی و معدنی است که مورد توجه افراد مبتلا به بیماری های گوناگون من جمله سرطان و تقویت سیستم ایمنی و دفاعی بدن قرار گرفته است.

قیمت تخمه کدو صادراتی

قیمت تخمه کدو صادراتی

امروزه قیمت تخمه صادراتی بر اساس نوع، درجه کیفی، نحوه و میزان عرضه و تقاضا، نوسانات ارزی در کشور، نوع بسته بندی و حجم آن، تعرفه های گمرکی، نام و برند تولید کننده، نحوه تولید و توزیع، استاندارد بودن، تولید ارگانیک و طبیعی محصول، هزینه های تولید، حمل و نقل، انبارش، نیروی انسانی و غیره تعیین و مشخص می گردد که در جذب مشتریان و متقاضیان متعدد بسیار موفق می باشند.

باید و خاطر نشان نمود که هر چه کیفیت این محصول بالاتر بالطبع از قیمت بسیاری بیشتری برخوردار می باشد که عرضه مستقیم و عمده آن تاثیر مثبتی در کاهش قیمت آن دارد و با حذف هزینه های نگهداری و از همه مهمتر هزینه ها و سود دلالی قیمت آن بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

ناگفته نماند که قیمت تخمه کدو در بازار های داخلی و خارجی متفاوت است که با توجه به تعرفه های گمرکی و هزینه های مختلف هم چون بعد مسافت و نوع ارائه آن تعیین می شود که به طور حتم عرضه آن در خارج از کشور گرانتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.