فروش عمده تخمه کدو گوشتی آجیلی

تخمه کدو، دانه های ریز درون کدو تنبل است که بسیاری پس از پخت کدو برای میل کردن در شب های پاییز و زمستان به ویژه در شب یلدا، از دانه های خوشمزه آن نیز استفاده میکنند. بسیاری نیز این تخمه را به صورت جداگانه از فروشگاه های آجیل و خشکبار خریداری میکنند تا تخمه کدو را در شب نشینی های خود میل نمایند. تخمه کدو گوشتی پوست نرمی دارد و به راحتی مغز ان از پوست جدا میشود که همین موضوع مصرف آن را آسانتر کرده است.

تخمه های کدو انواع مختلفی دارند که از جمله مرغوب ترین آن ها، نوع تخمه کدو گوشتی آجیلی است.

فروش عمده تخمه کدو گوشتی آجیلی

5 ویژگی مهم تخمه کدو گوشتی تازه

5 ویژگی مهم تخمه کدو گوشتی تازه نصف ليوان تخمه کدو تنبل، 92 درصد از نياز روزانه بدن به منيزيم را تامين مي ‏کند. جالب است بدانيد که بيش از 300 واكنش بيوشيميايي در بدن براي فعاليت خود به منيزيم نياز دارند؛ در واقع منيزيم باعث حفظ فعاليت طبيعي ماهيچه ها و اعصاب، ضربان منظم قلب و استحكام استخوان ها مي شود. همچنين منيزيم در متابوليسم انرژي و سنتز پروتئين نقش به سزايي دارد. تخمه کدو تنبل همچنين حاوي مقادير قابل ملاحظه‏اي از منگنز، فسفر، آهن، مس و روي مي‏ باشد. مهم ترين نکته اينکه، تا به حال تقريبا هيچ عارضه‏ ي جانبي از مصرف اين دانه خوراکي گزارش نشده است.

تخمه کدو گوشتی یکی از پرمصرف ترین انواع تخمه به شمار میرود. پس برای خرید آن باید به نکات مهمی از قبیل پوچ نبودن دانه های تخمه، نرم بودن پوست آن و تازه بودن محصول خریداری شده توجه نمایید تا از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

-طبق آزمایشات دانشمندان دانه های تخم کدو از پیشروی سلولهای سرطانی در پروستات جلوگیری می کنند.

-یک تحقیق دیگر نشان می دهد تخم آن حاوی مقادیر زیادی L- trypthophon است که در دمان افسردگی موثر است.

-در بعضی کشورها آن را غذای مغز می دانند و دانشمندان معتقدند که به ناتوانی های ذهنی و یادگیری کمک می کند.

-تخم کدو در دفع انگلهایی که از طریق حلزون به فرد بیمار انتقال یافته موثر است و همچنین خیلی از افراد تخم کدو را درمانگر خوبی برای رفع حالت تهوع و نارحتی های معده می دانند.

-یکی دیگر از کاربردهای تخم کدو تاثیر آنها روی عملکرد مثانه ومجاری ادرار است و بعضی هم متعقدند که مانع از شکل گیری سنگ کلیه می شود.

قیمت انواع تخمه کدو گوشتی آجیلی

قیمت انواع تخمه کدو گوشتی آجیلی قیمت تخمه کدو گوشتی ( قیمت روز تخمه کدو ، قیمت تخمه کدو آجیلی ) به عواملی مختلفی بستگی دارد.ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و فردشندگان و کوتاه شدن دست واسطه ها باعث کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کنندگان می شود.امروزه می توان تخمه کدو تازه وبا کیفیت را به راحتی بصورت حضوری و غیر حضوری از منابع معتبر خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.