فروش کلی تخمه کدو خوی اعلا

تخمه خوی اعلا از جمله پرطرفدار ترین تخم های موجود در بازار می باشد، تخم کدوی خود به دلیل اینکه دارای مغز گوشتی می باشد که طرفداران زیادی دارد، این محصول دارای خواص زیادی می باشد در نتیجه مصرف آن به ورزشکاران توصیه می شود، این مجموعه یکی از مراکز فروش تخم کدوی خوی است و فروش کلی آن را در سراسر کشور انجام می دهد.

فروش کلی تخمه کدو خوی اعلا

نکاتی در خصوص تخمه کدو

نکاتی در خصوص تخمه کدو تخم کدو در زمره خشکبار قرار می گیرد و مصرف بالایی دارد، به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به نکاتی در خصوص تخم کدو و خواص و مضرات آن اشاره نماییم پس در ادامه با ما همراه باشید.

  • مهمترین خاصیت که این محصول دارد پیشگیری از سرطان است که به دلیل وجود آنتی اکسیدان های موجود در آن حاصل می شود،این آنتی اکسیدان ها شامل ویتامین ای، فنول ها، روی و… می باشند.
  • از دیگر خواص آن می توان به بهبود زخم اشاره کرد که این مسئله به دلیل وفور ویتامین آ در تخم کدو است.
  • تریپتوفان موجود در تخم کدو سبب می گردد که اثرات افسردگی و اضطراب در بدن کاهش یابد.
  • مصرف این محصول به بیماران دیابتی نیز توصیه می‌ شود زیرا خوردن تخمه کدو در افراد دیابتی منجر به افزایش میزان انسولین در خون آن ها می گردد.
  • تخم کدو حاوی آنزیمی به نام آروماتاز است که وظیفه آن تقویت ماهیچه های موجود در لگن است و به این ترتیب سبب می شود مجاری ادرار مصرف کننده تقویت گردند.
  • دو عنصر سلنیوم بر روی در تخم کدو به وفور یافت می‌شوند که مصرف این دو عنصر سبب کلاژن سازی بهتر در بدن می‌شود.

خرید بدون واسطه تخمه خوی اعلا

خرید بدون واسطه تخمه خوی اعلا خرید تخمه کدو خوی اعلا تنها از مراکز معتبر امکان پذیر است، درصورتی که خریداران بخواهند تخمه کدو را با قیمت مناسب تری خرید کنند بهتر است آن را از مراکزی که بدون واسطه این محصول را به فروش می رساند اقدام به خرید نمایند، قطعاً با حذف واسطه ها قیمت نهایی این محصول بسیار پایین تر از بازار خواهد بود، از آنجایی که ما در این مجموعه این محصول را مستقیماً از تولیدکنندگان تخمه خوی تهیه می‌کنیم و آن را به صورت عمده به فروش می رسانیم قیمت فروش بسیار پایینی برای این محصول داریم.

به این منظور از متقاضیانی که می‌خواهند این محصول را در مقادیر بالا خریداری نمایند درخواست داریم تا آن را از ما تهیه نمایند به این ترتیب لازم است که با همکاران ما تماس گرفته و این محصول را به صورت عمده سفارش دهند، معمولا این خریداران عمده فروشان، آجیل فروشی ها و کارخانه دارانی که این محصول را مزه دار و به فروش می رسانند می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.