قابلمه استیل کرکماز سایز 24 موجب نجات جان یک سرآشپز شد

هنگام پخت و پز با قابلمه استیل کرکماز سایز 24 ، مهم است که قبل از افزودن مواد، ظرف را از قبل گرم کنید. این نه تنها پخت یکنواخت غذا را تضمین می کند، بلکه هنگامی که روغن یا چربی اضافه شود، سطحی نچسب نیز ایجاد می کند.

ظروف استیل ضد زنگ بسیار بادوام هستند و می توان از آنها برای سرخ کردن، سرخ کردن، سرخ کردن و غیره استفاده کرد. همچنین می‌توان آن را بر روی هر اجاقی از جمله القایی، رسانایی یا همرفتی استفاده کرد و می‌تواند به راحتی از اجاق گاز به داخل فر برود.

این نوع ظروف برای استفاده در بسیاری از موارد ساخته شده اند و به راحتی تمیز می شوند. علاوه بر این، ساختار سه لایه Le Creuset و فلزات درجه حرفه ای، حفظ گرما و هدایت عالی را ارائه می دهند.

قابلمه

این هسته آلومینیومی پاسخگو به گرما همچنین تضمین می کند که مواد در معرض یک منبع گرما ثابت قرار می گیرند.

به جای اسپری نچسب از روغن یا کره استفاده کنید. بعد، قوانین زندگی که تکرار می شوند از چوب استفاده کنید، ظروف سیلیکونی یا لاستیکی روی تابه های نچسب. و قابلمه ها یا ماهیتابه های نچسب را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید  آنها نمی توانند گرمای ماشین ظرفشویی را تحمل کنند، حتی اگر برچسب ها به شما بگوید که می توانند.

ترکیب آب و گرما برای فلزات وحشتناک است و در این صورت پوشش شما را از بین می برد. در نهایت، فکر می‌کنم مهم است که به خاطر بسپاریم که تا آنجا که ممکن است تلاش کنیم این یک درخواست بزرگ است که هرگز از شعله متوسط ​​بالاتر نرویم، یا همیشه به یاد داشته باشیم که از ظروف خاصی استفاده کنیم و از غذاهای خاص اجتناب کنیم.

گاهی اوقات نچسب تنها تابه ای است که تمیز است، گاهی اوقات همه کفگیرهای لاستیکی در ماشین ظرفشویی هستند و گاهی فراموش می کنید که نمی توانید یک شیشه سس گوجه فرنگی اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.